Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

En Sevilen Quantum Saat Modelleri

Quantum, yeni bir tarz arayanlar için erişilebilir seçenekler sunan bir aksesuar markasıdır. Quantum dünyasında modaya uygun görünmek demek, mantık ve stilin birleşiminden faydalanmak demektir. Quantum sayesinde şık tasarımları ve uygun fiyatları ile her tarz için en mantıklı dokunuşları yapmak mümkündür. Marka felsefesinde stili nasıl daha erişilebilir hale getirebiliriz sorusu yer almaktadır. Bu soru Quantum saatlerin mükemmelliğe en yakın halini ortaya koymaya yardımcıdır. Her ürün öncesi ve sonrasında özellikleri geliştirmeye devam eden Quantum markası, son moda stillerin saat uzmanlığıyla birleşimini kol saati modellerinde kullanarak saat tasarımında yenilikçi bir dünyaya adım atılmasını sağlamaktadır. Quantum PWG847.490 Erkek Kol Saati, kronograf saat özellikleri taşımaktadır. Lacivert kadranı, siyah çelik kayışı ve rose gold rengindeki kasasıyla en sevilen Quantum erkek saatleri arasında yer almaktadır. Quantum PWG757.750 Erkek Kol Saati ise, füme renkli çelik kayışıyla estetik açıdan oldukça zengin bir görüntü sunmaktadır. Siyah- gri kadranı içerisindeki özellikler o denli çoktur ki, kadran içerisinde boş bir yer görmek mümkün değildir. Özellikleri ve şık görünümü sebebiyle kullanıcıların en sevdiği Quantum saat modelleri arasında yerini almıştır. Quantum IML696.350 Kadın Kol Saati, şık ve klasik kadın kol saatleri arasında kadran tasarımı en yenilikçi olan modellerden birisidir. En sevilen Quantum saatlerden birisi olan bu model, gümüş renkli çelik kayışın ve kasanın çevrelediği saat kadranı içerisinde uzay renklerini andıran bir düzenleme barındırmaktadır. Daha zarif bir seçenek arayanlar için Quantum IML755.460 Kadın Kol Saati, en sevilen modeller arasındadır. Siyah hasır kayışıyla oldukça kibar bir görüntü sunan Quantum IML755.460 Kadın Kol Saati modeli, şıklığıyla da göz doldurmaktadır.

En Kaliteli Quantum Saatler

Saat uzmanlığının gerektirdiği en kaliteli malzemeleri kullanan Quantum markası, saat modellerinin tümünde dayanıklı, estetik ve uzun ömürlü parçalardan yana tercih yapmıştır. Çelik ve mineralin uyumlu birlikteliğini kullanan Quantum markasının en kaliteli modelleri arasında Quantum QMG915.650 Erkek Kol Saati de bulunmaktadır. Özel tasarımlı kadranı ve çelik kasasıyla hem şık hem kaliteli bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Quantum QMG895.250 Erkek Kol Saati ve Quantum IML661.120 Kadın Kol Saati modelleri de bu kaliteli üretim süreçlerinden başarıyla geçmiş Quantum saat modelleridir.

İndirimli Quantum Saat Fiyatları

Quantum saat fiyatları tasarım özgünlüğü, kullanılan malzeme ve modele göre belirlenmektedir. En uygun ve indirimli Quantum saatleri hizlisaat.com adresinden temin etmek hem mümkündür hem de oldukça kolaydır.

Quantum Saat Modellerinde Kasa Tipi Nasıldır?

Quantum markası, saatlerinde uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı hedeflemektedir. Bu nedenle tüm saat modellerinde çelik kasa tipine yer vermiştir.

Quantum Saat Modelleri Suya Dayanıklı Mı?

Kaliteli saatlerin olmazsa olmazı su geçirmezlik, elbette Quantum saatlerinde de yer almaktadır. Su geçirmezlik ölçüleri 3 ATM ve 5 ATM olmak üzere değişkenlik gösteren Quantum kol saati modelleri bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.