Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

En Popüler Guess Collection Bayan Saatleri

Guess Collection marka kol saatleri en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Birçok farklı model üreten marka, bu sayede her türlü tarza veya giyime uyum gösteren saatleri ile bilinmektedir. Guess Collection saat kadın modelleri yıllardır biriktirilen deneyimin ürünleri olarak fazlasıyla tercih edilirken; markanın ön plana çıkan bazı popüler modelleri ise şöyle belirtilebilir; GCY16010L1, GCY03006L1 ve GCY48003L7MF. Guess Collection bayan saat modelleri içerisinde en popüler olanlardan bir tanesi olan GCY16010L1 serisinin ön plana çıkan bazı özellikleri bulunmaktadır. Şık tasarımı ve eşsiz görüntüsü ile en popüler modeller arasına giren bu saatin takvim, saat ve gün göstergeleri bulunmaktadır. Bunun yanından 10 ATM su geçirmez özelliği de barındıran saatin makine tipi ise Quartz olmaktadır. GCY03006L1 seri modeli ise 5 ATM su geçirmez özelliği ile dikkat çekiyor. Bir diğer popüler modellerden biri olan GCY48003L7 ise hasır kayış tipi ile dikkat çekiyor.

En Uygun Guess Collection Kadın Saat Fiyatları

Guess Collection saat bayan modellerinin fiyat aralıkları değişkenlikler göstermektedir. Markaya ait modeller birbirinden farklı özellikler gösterirken; bu özelliklere göre saatin fiyatları belirlenmektedir. Özellikleri birbirinden çok farklı olabilen bu saatler arasında fiyat farkları da olabildiği gibi bu saatlerin en uygun fiyatları ve özellikleri hizlisaat.com tarafından hizmete sunulmuştur.

Kristal Cam Guess Collection Bayan Saat Modelleri

Kol saati seçiminde en dikkat edilen özelliklerden bir tanesi cam tipi olmaktadır. Camın kalitesi ve dayanıklılığı saatin kullanım ömrünü arttırdığından kaliteli cam kullanımı istenen özelliklerden bir tanesidir. Kristal cam kullanımı bu anlamda tercih edilirken, Guess Collection kadın saat modellerinin genelinde kristal cam kullanımı olmaktadır. Kristal camın kullanıldığı markaya ait saatlerin çok daha dayanıklı, su geçirmez ve uzun ömürlü olduğu belirtilebilir.

Guess Collection Kadın Saat Modelleri Kaç ATM?

Guess Collection saat kadın modellerinin en ciddi özelliklerinden bir tanesi su geçirmez özelliğidir. Kullanılan malzemeler dolayısıyla su geçirmez ATM seviyesi yüksek olan modellere sahip olan Guess Collection’un farklı modelleri farklı su geçirmez seviyesine sahiptir. Guess Collection bayan saat modellerinin bazılarında 10 ATM’ye kadar su geçirmez özellik bulunabilmektedir. Bu nedenle su geçirmeye karşı korunaklı olan saatlerin daha çok tercih edildiği bilinmektedir. Örneğin GCY16010L1 model saatin su geçirmez seviyesi 10 ATM olurken; GCY03006L1 modelinin ATM seviyesi ise 5’tir.

Guess Collection Bayan Saat Modellerinde Kasa Tipi Nasıldır?

Guess Collection saat bayan modellerinde kasa tipleri genellikle yuvarlak ve çelik yapıda olmaktadır. Yuvarlak tercih markanın kendine has yapısı olurken, kasa tipinde yaşanan küçük ayrıntı farklılıkları ise estetik açıdan oldukça doyurucudur. Bunun yanında kasa çapları ise modelden modele farklılık göstermektedir. Guess Collection kadın saat modellerinde kasa için kullanılan malzeme ise genellikle çelik olmaktadır.
Kapat
Filtre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.