Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

En Şık Beverly Hills Polo Club Saat Modelleri

Beverly Hills Polo Club şık saat üretimlerini gerçekleştiren ender markalarından birisidir. Kendine has tasarıma da sahip olan marka, kreatif görünümleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Günümüzde milyonlarca kadın ve erkek tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Şık Beverly Hills Polo Club saatleri arasında Beverly Hills Polo Club BP3102X.850, Beverly Hills Polo Club BP3102X.850 ve Beverly Hills Polo Club BP3002X.690 gibi seçenekler bulunmaktadır. Saatlerin muazzam bir görüntüye sahip olmasıyla birlikte uzun süreli kullanımlar için eşsiz tercihler olacaktır. Beverly Hills Polo Club BP3102X.850 serisi yuvarlak kasa tipi, 3 ATM’ye kadar su geçirmeme özelliği ve çalışma tipiyle önemli bir avantaj sağlıyor. Mineral cam özelliğiyle birlikte siyah kadran rengine sahiptir. Seramik kasa tipinin yanı sıra 34 mm kasa çapına sahiptir. Beverly Hills Polo Club BP3002X.690 ortalama olarak 5 ATM’ye kadar su geçirmeme özelliği, hasır kayış tipi ve lacivert kayış rengiyle eşsiz bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca çelik kasa tipine sahip olmasıyla olası darbelere karşı tam koruma sağlamaktadır.

İndirimli Beverly Hills Polo Club Saat Fiyatları

En uygun fiyatlı Beverly Hills Polo Club saatlere ulaşmak için hizlisaat.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın. Her bütçeye uygun eşsiz fırsatlara anında ulaşabilir, yüksek tutarlar ödemeden dilediğiniz saatte sahip olabilirsiniz.

Beverly Hills Polo Club Saatlerde En İyi Özellikler

Beverly Hills Polo Club özellik noktasında oldukça geniş bir avantaj sağlamaktadır. Görünüm kalitesinin yanı sıra kayış ve kasa tipleriyle uzun süreli kullanıma olanak sağlamaktadır.

Beverly Hills Polo Club Saat Modelleri Suya Dayanıklı Mı?

Genel olarak Beverly Hills Polo Club modeller suya karşı tam dayanıklılık sağlamaktadır. ATM değerleri ile belirtilen dayanıklılık kriterleriyle ilgili detaylara hizlisaat.com ile birkaç saniye içerisinde ulaşabilmeniz mümkündür.

Beverly Hills Polo Club Saatlerin Kasa Tipi Nasıldır?

Beverly Hills Polo Club kasa tipleri genellikle yuvarlaktır. İstisna da olsa kare kasa tiplerinin bulunduğunu söylemekte fayda var. Onlarca farklı seçeneklere ulaşmak ve en kaliteli saatlere erişmek için hizlisaat.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.