Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Koşulsuz İade (14 Gün)

Koşulsuz İade
 
 
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekliyle Sürat Kargo Müşteri No: 1346869758 ile iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir. İade ürünü gönderdiğinize dair bilgi@hizlisaat.com adresine bilgi vermeniz gerekmektedir.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan iki (2) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1 hafta içerisinde yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonraki ay içerisinde çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.