sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

J.G. Polo Club Saat Bayan İçin En Şık Modeller

Bayan aksesuarları içerisinde en önemli yere sahip olan takı malzemelerinden biri olan kol saatinde dikkat çeken markalardan biri olan J.G Polo Club, farklı model ve özellikleri ile birçok saat üretmiştir. JG Polo Club saat bayan modelleri içerisinde birçok çeşit olmakla birlikte bazı şık saat modelleri ise şöyle; JPC.1218.T1178M.4, JPC.0119.2594M.03, JPC.1118.1064FH.1. JPC.1218.T1178M.4 modelinin ön plana çıkan bazı özellikleri şöyledir; makine tipi Quartz (pilli), çalışma tipi analog, kayış ve kasa tipi çelik olmaktadır. JPC.0119.2594M.03 modelinin ön plana çıkan özellikleri ise; 3 ATM olması ve yine Quartz makine tipine sahip olmasıdır. JPC.1118.1064FH.1 modelinin dikkat çeken farklı özelliği hasır kayış tipi olurken, kasa tipi çelik, makine tipi Quartz ve 3 ATM su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Analog J.G. Polo Club Bayan Saatler

Kol saatlerinde aranan en belirgin farklı özelliklerden bir tanesi saatin analog veya dijital olmasıdır. Analog ve dijital tercihleri birbirinden keskin bir şekilde ayrılırken; JG Polo Club bayan saat modellerinde analog özelliğinin yer aldığı görülebilir. Marka tarafından üretilen saatler genellikle analog olmakta ve hemen hemen tüm modeller analog yapıdadır.

J.G. Polo Club Bayan Saat Fiyatları

JG Polo Club saat bayan modelleri uygun fiyatlı olmaları ile bilinmektedir. Bu sebeple en çok tercih edilen saatler arasında yer alan bu marka saatler hizlisaat.com tarafından fiyat ve özellikleri ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Öte yandan bu saatlerin fiyatları da modelden modele ve özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

J.G. Polo Club Bayan Saatlerde Su Geçirmezlik Seviyesi Nedir?

Kol saatlerinden en çok aranan ve dikkat edilen özelliklerden bir tanesi saatin su geçirir / geçirmez özelliği ve varsa seviyesinin ne olduğudur. JG Polo Club bayan saat modellerinde su geçirmezlik özelliği bulunmakla birlikte bazı modellerinde bulunmamaktadır. ATM seviyesi modelden modele farklılık gösteren bu saatlerde gerekli özellikler saat ile birlikte belirtilmektedir.

J.G. Polo Club Bayan Saat Modellerinde Gün Göstergesi Var Mı?

JG Polo Club saat bayan modelleri birbirilerinden farklı özelliklere sahiptirler. Bu özellikler arasına belirgin farklarda girebilmekte ve bu farklardan bir tanesi ise gün göstergesidir. Bazı saat modellerinde bulunan bu gösterge JG Polo Club bayan saat modellerinin bazılarında bulunmaktadır; ancak her modelinde bu özellik bulunmamaktadır. Bu özelliğe sahip saatler hizlisaat.com tarafından saat bilgilendirme olarak belirtilmekte ve kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.