Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Kapat
Filtre

Kız Çocuk Kol Saati Modelleri

Oyun oynamayı seven, buldukları her malzemeden farklı bir dünya yaratabilen yaratıcı kız çocukları için kol saati modelleri çok renkli tasarımlar barındırmaktadır. Genellikle kız çocuklarının sevdiği yumuşak renklerden oluşan modeller içerisinde analog, dijital çalışma tipine sahip veya tümüyle akıllı tasarlanmış saatler bulunmaktadır. Kız çocuk saati modellerinin tümü suya dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Silikon kayış, kız çocuklarının bileklerini rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. LOL Suprise markası, kız çocuklar için özel tasarımlı akıllı saatler üretmektedir. Bu modeller kamera, bluetooth, ışık, video izleme özelliği bulunan ve ayrıca içerisinde kız çocukları için dokunmatik oyunlar barındıran harika modellerdir. Dikdörtgen kasaları, dokunmatik ekranları ve LOL Suprise karakterleriyle süslenmiş modelleri, kız çocukları için en iyi saat seçeneklerini oluşturmaktadır. Lorus R2399HX9 Çocuk Kol Saati modeli, kırmızı rengiyle kız çocukların çok seveceği Lorus kız çocuk saatlerinden birisidir. Kadranı içerisinde dijital gösterge, takvim, kronometre özelliklerine yer verilen bu model, en sevilen kız çocuk saati modelleri arasında yer almaktadır. Cockpit CK-5455-PE Çocuk Kol Saati ve Cockpit CK-5455-RD Çocuk Kol Saati pembe- mavi tasarımlarıyla göz dolduran modellerdir. Dijital göstergeleri, alarmları, gün göstergeleri ve ışık özellikleri sayesinde kız çocukların sevebileceği şekilde tasarlanmış en iyi modeller arasında yer almaktadırlar.

Kız Çocuk Kol Saati Markaları

Aksesuar takmayı seven kız çocukları için saat üreten sayılı markalar Lorus ve Cockpit’tir. Fakat pek çok marka, çocukların kendi seçimlerini yapabileceği özel markalar çıkararak çocukları mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Kız çocuklara özel renkli modellerini satışa sunan markalar arasında LOL Suprise ve Kral Şakir de bulunmaktadır.

Kız Çocuk Kol Saati Fiyatları

Kız çocuk saatleri uzun süre bilekte kaldığında dahi bileği rahatsız etmeyecek silikon malzemeden kayışlara sahiptir. Kasa ölçüleri yetişkin saatlerine göre çok daha küçük olmalarına rağmen suya ve darbelere dayanıklı olmaları açısından çelik malzeme kullanılmıştır. Boyutları, tasarımları ve kullanılan malzemeler ışığında belirlenen kız çocuk saati fiyatları, oldukça uygundur. En uygun kız çocuk saatleri hizlisaat.com’da satışa sunulmuştur.

Kız Çocuk Renk Seçenekleri Neler?

Kız çocukları genellikle pembe ve tonlarında ürünler kullanmaktan hoşnut olurlar. Kız çocuk saatleri de pembe ve yumuşak tonlarda tasarlanmış saatlerdir. Çizgi film karakterlerinin yer aldığı tasarımlar genellikle pembe fon üzerine yerleştirilen sarı, kırmızı ve mavi renklerde çizimler içermektedir. Mavi tonlarının hakim olduğu, içerisinde pembe ve tonlarına yer verilen kız çocuk saati modelleri de bulunmaktadır.

Çizgi Film Tasarımlarına Sahip Kız Çocuk Saat Modelleri Hangileri?

Tüm çocuklar gibi kız çocukları da çizgi film karakterlerini çok severler. Kral Şakir ve LOL Suprise markaları kız çocukları için çizgi film karakterlerinin yer aldığı kol saatleri tasarlamaktadır. Koruma için kapağı bulunan Kral Şakir KS8824-5 Digital Pembe Kız Çocuk Kol Saati, parlak tasarımıyla Kral Şakir KS8664-1 Işıklı Mavi Kız Çocuk Kol Saati, akıllı kız çocuk saati olan L.O.L Suprise! LOL4104 Kameralı Dokunmatik Oyunlu Akılllı Pembe LOL Çocuk Kol Saati, dokunmatik ekranlı L.O.L Suprise! LOL4149MJ Dijital Pembe LOL Çocuk Kol Saati ve dijital göstergeli L.O.L Suprise! LOL4222AZ Dijital Işıklı Pembe LOL Çocuk Kol Saati çizgi film karakterli kız çocuk saati modelleri arasında yer almaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.