Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

En Şık Formotion Kadın Saat Modelleri

Kol saatleri içerisinde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi kuşkusuz Formotion olmaktadır. Kendine has bir tarzı bulunan markanın farklı modelleri bayanlar tarafından ilgi çekmektedir. Formotion kadın saat modelleri birbirinden şık görünümlere sahip olmakla birlikte bazı şık modeller ise şöyledir; FM.B1395FH.2, FM.B01363FM.05, FM.B1546FK.5. Formotion bayan saat modellerinden FM.B1395FH.2’nin dikkat çeken bazı önemli özellikleri şöyledir; saat 3 ATM su geçirmezlik seviyesine sahiptir. Analog özelliğe sahip olan saatin cam özelliği ise mineraldir ve kayış tipi ise hasırdır. Bir diğer model FM.B01363FM.05’in de ATM seviyesi 3’tür. Bunun yanında makine tipi Quartz olan modelin kasa tipi ise çeliktir. Bir diğer model FM.B1546FK.5’in önemli özellikleri ise analog olması, ek göstergelere sahip olması, kayışının deri olması ve yine 3 ATM su geçirmezlik özelliği taşımasıdır.

Formotion Bayan Saat Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Formotion kadın saat modellerinin fiyatlarında indirimler hizlisaat.com’da sürekli ve dönemsel olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı modellerde farklı indirimlerin görülebildiği saatleri uygun fiyatları ile almak mümkün olabilmektedir.

Analog Formotion Kadın Saat Modelleri

Formotion bayan saat modelleri Analog özellikte üretilmektedir. Bu modellerden ön plana çıkan bazıları FM.B1395FH.2 ve FM.B1546FK.5 şeklinde olmakla birlikte markanın tüm modelleri analog özelliğe sahiptir. Bu saatler analog özelliğe sahip olmakla birlikte kadran yapısı ile de çeşitli farklarla ayrışmaktadır. Bu farkların yanında analog özelliğe sahip takvim ve saniye gibi ek gösterge özelliklerine de sahip olabilmektedirler. Bu ek göstergelerin de analog olması kullanıcılar tarafından ilgi çekici olmakla birlikte tercih edilen özelliklerden bazılarıdır.

Formotion Bayan Saatlerin Camları Nasıldır?

Kol saatlerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de camlarının özelliğidir. Cam malzemesi genellikle kristalden yapılmakla birlikte Formotion kadın saat modellerinde de genellikle kristal mineral cam özelliği bulunmaktadır. Bu cam nedeniyle saatin kullanım ömrü ve dayanıklılığı da artmaktadır. Farklı bir cam kullanımı da görülebilen Formotion’da da diğer markalar gibi genel olarak kristal mineral özellikli cam kullanımı görülmektedir.

Formotion Kadın Saat Modelleri Kasa Tipi Nasıldır?

Formotion bayan saat modellerinde en çok dikkat edilen şeylerden bir tanesi saatin kasasıdır. Saatin kasasının şekli, kullanılan malzeme ve burada görülen desenler ile renklerdir. Metal, silikon gibi farklı malzemelerden yapılabilen bu kasaların şekilleri ise yuvarlak, kare, dikdörtgen ve çokgen olabilmektedir. Bunların yanında saat kasasında farklı desen ve renklerde görülebilmektedir. Bu renk ve desen farklılıkları da modellere göre değişkenlikler gösterebilmektedir.
Kapat
Filtre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.