Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre
Versace VRSCVELR00519 Kadın Kol Saati
22.198,80 TL
41.820,48 TL
Sepette %5 indirim 21.088,86TL
Burberry BU10109 Kadın Kol Saati
7.320,82 TL
11.699,86 TL
Sepette %5 indirim 6.954,78TL
Burberry BU9039 Kadın Kol Saati
5.709,00 TL
9.527,92 TL
Sepette %5 indirim 5.423,55TL
Daniel Wellington DW00100161 32 mm Kadın Kol Saati
3.999,00 TL
6.399,00 TL
Sepette %5 indirim 3.799,05TL

Metal Kordonlu Bayan Saat Modelleri

Bayanlar tarafından en çok tercih edilen aksesuarların başında gelen kol saatlerinde saatin hangi malzemeden yapıldığı; kasasının ve kayışının tipleri oldukça önemli görülmektedir. Bu bağlamda kadınlar tarafından en çok tercih edilen tiplerden bir tanesi metal kordonlu saatlerdir. Birçok saat markası tarafından deri ve hasır kayışlı saat modelleri üretilmekle birlikte, metal kordonlu saat üretimi de en çok üretimlerden bir tanesidir. Metal kordon saat kadın modelleri içerisinde bazı ön plana çıkan markalar; Emporio Armani, Tissot, Michael Kors, Guess, Daniel Wellington, Versae şeklinde olmaktadır. Hemen hemen tüm markalar metal kordonlu saat üretmekle birlikte bu saatler tarza göre tercih edilmektedir.

Metal Kordon Kadın Saat Fiyat İndirimleri

Metal kordonlu bayan saat marka ve model skalası oldukça geniştir. Her marka tarafından üretilen bu tarz saatler içerisinden tercih yapan bayanlar; kendi tarzlarına uygun marka ve model tercihinde bulunmaktadırlar. Metal kordon saat kadın modellerinin fiyatları birbirinden farklı olmakla birlikte; saatler için uygulanan indirimler ise hizlisaat.com’da kolaylıkla derlenerek tercih yapılabilmektedir. Ayrıca hizlisaat.com; sürekli ve dönemsel indirimlerden kullanıcılarını haberdar ederek, gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Bu sayede kullanıcılar kolaylıkla indirimli fırsatlardan faydalanabilmektedir.

Metal Kordon Saat Kadın İçin En Şık Modeller

Kadınlar tarafından en çok tercih edilen marka ve model özelliklerinden bir tanesi metal kordonlu saatler olmaktadır. Bu saatler birbirinden farklı özellikler taşımaktadır. Metal kordonlu bayan saat modellerinin bu farklı özellikleri ise saatleri birbirinden şık yapılara kavuşturmaktadır.

Metal Kordonlu Bayan Saat Modellerinde Çalışma Tipi Nasıldır?

Kol saatlerinde farklı çalışma tipleri bulunmaktadır. Çalışma tipleri açısından dijital ve analog özellikler ön plana çıkmakla birlikte; metal kordon saat kadın modellerinde hem analog hem de dijital tercihler yapılabilmektedir. Ayrıca bazı saatlerde ise her iki çalışma tipi bir arada bulunmaktadır.

Metal Kordonlu Bayan Saat Modellerinde Kadran Renkleri Neler?

Saatin en can alıcı bölgelerinden birisi olan kadran; metal kordonlu bayan saat modellerinde de birbirinden şık tarzlara sahiptir. Bu tarzlar; desen ve elbette ki geniş renk skalası çeşitliliğine dayanmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.