Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Emporio Armani Swiss Made Bayan Saat Modelleri

Emporio Armani Swiss Made bayan saat modelleri birbirinden farklı özellikler ile birbirinden ayrılmaktadır. En köklü markalardan biri olan Eporio Armani Swiss Made kol saatlerinin ön plana çıkan bazı modelleri oldukça ilgi çekmektedir. Bu modellerden bazıların örnek vermek gerekirse; ARS7204, ARS7203 ve ARS1102’dir. Emporio Armani Swiss Made bayan saat modellerinden ARS7204’ün bazı öne çıkan özellikleri şöyledir; bu saatin su geçirmez özelliği bulunmakla birlikte bu seviye 5 ATM’dir. Cam özelliği safir olan saatin kayış ve kasa tipleri ise çelik malzemeden yapılmıştır. ARS7203’a dair ön plana çıkan özellikler ise saatin analog özellikte olması, cam özelliğinin mineral olmasıdır. Bunun yanında saatin su geçirmez seviyesi 5 ATM’dir. Diğer saat modeli ARS1102’nin en önemli özelliği ise 3 ATM seviyesine sahip olmasıdır. Bun özelliğinin yanında saatte takvim ek gösterge özelliği bulunmaktadır. Ayrıca saatin kayış tipi deri olmakla birlikte kasa tipi ise çeliktir.

Emporio Armani Swiss Made Bayan Saat Özellikleri

Emprio Armani Swiss Made bayan saat modellerinin bazı önemli özellikleri bulunmaktadır. Safir cam özelliğine sahip olan bazı modelleri bulunan markanın bazı modellerinde ise cam tipi mineral olmaktadır. Bu farkın yanında model farklarında görülen bir diğer değişken ise saatin su geçirmez özellik seviyesidir. Bazı modellerinde 3 ATM olan su geçirmez seviyesi bazı modellerde ise 5 ATM olmaktadır. Bunun yanında Emproio Armani Swiss Made bayan saat modellerinde kayış tipleri de değişkendir. Deri ve metal malzeme kullanılan kayışların yanında kasa tipi ise genellikle metal ve çelikten yapılmaktadır. Saat modellerinde ek takvim göstergelerine sahip bazı modeller olmakla birlikte bazı modellerde ise ek gösterge bulunmamaktadır.

Emporio Armani Swiss Made Bayan Saat Fiyatları Ne Kadar?

Kol saati fiyatları marka ve model olarak çok farklıdır. Bu farklılıkları oluşturan temellerde saatin kalitesi, kullanım rahatlığı, kullanım ömrü olmaktadır. Bu değişkenlerin yanında ayrıca; saatin farklı tarzlara sahip olması da yine fiyat değişkenliğine neden olabilmektedir. Emporio Armani Swiss Made bayan saat modellerinde fiyat farklılıkları su geçirmez seviyesine göre de değişkenlik göstermekle birlikte saatin cam, kayış ve kasasının hangi malzemeden yapıldığına göre de değişebilmektedir.

Emporio Armani Swiss Made Bayan Saatler Su Geçirir Mi?

Kol saatlerinde en çok aranan özelliklerden bir tanesi kuşkusuz saatin su almamasıdır. Kol saatlerinde genellikle en çok bu sorun ile karşılaşırken Emprio Armani Swiss Made bayan saat modellerinde su geçirmez özellikler bulunmaktadır. Kol saatlerinde su geçirmez özellik ATM birimi ile belirtilmektedir. Bu birim saat modellerinde farklılıklar gösterebilmektedir. Emproio Armani Swiss Made bayan saat modellerinde 5 ATM ve 3 ATM su geçirmezlik seviye özelliği görünebilmektedir. Bunun yanında farklı seviyelerde su geçirmezlik özelliği bulunan modellerde vardır. Saatin su geçirmez özelliği kullanılan cam ile doğru orantılı olmakla birlikte genel kullanım safir ve mineral cam olmaktadır. Bunun yanında su geçirmez özelliğini etkileyen bir diğer özellik ise kasanın kalitesidir. Kasa ile cam kalitesi ile birlikte saatin ATM özelliği değişkenlik göstermektedir. Emporio Armani Swiss Made bayan saat modellerinin tüm bu özellikleri hizlisaat.com tarafından saat özelliklerinde belirtilmiştir.
Kapat
Filtre
Emporio Armani SWISS MADE ARS1102 Erkek Kol Saati
5.999,00 TL
7.936,46 TL
Sepette %5 indirim 5.699,05TL
Emporio Armani Swiss Made ARS2010 Kadın Kol Saati
6.100,68 TL
10.076,30 TL
Sepette %5 indirim 5.795,64TL
Emporio Armani SWISS MADE ARS7005 Kadın Kol Saati
5.999,00 TL
7.999,21 TL
Sepette %5 indirim 5.699,05TL
Emporio Armani SWISS MADE ARS7203 Kadın Kol Saati
6.100,68 TL
9.870,00 TL
Sepette %5 indirim 5.795,64TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.