sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
%9indirimli
₺6.399,00
5.799,00
Sepete Ekle
Tükenmek Üzere
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.

En Sevilen Daniel Wellington Saat Modelleri

Daniel Wellington, kol saati markaları içerisinde en köklü markalardan biri olarak kabul edilir. Geçmişten günümüze biriktirdiği deneyim ile farklı modellerde saat üreten markanın birbirinden şık modelleri bulunur. Daniel Wellıngton saat modelleri birbirinden farklı ve şık modellere sahip olmakla birlikte her model farklı bir tarza hitap ettiğinden sevilmektedir.

En Uygun Daniel Wellington Saat Fiyatları

Daniel Wellington tarafından üretilen birçok farklı modelde saat bulunmaktadır. Bu saatler birbirinden farklı özelliklere ve fiyatlara sahiptir. Özellikleri açısından birbirinden ayrılan bu saatlerin fiyatları ise özellikleri ve işlevselliğiyle belirlenir. Daniel Wellington saat fiyatları hizlisaat.com’da tüm detay ve özellikleri ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Buna göre kullanıcılar kategorilerden en uygun fiyatlı Daniel Wellington saatleri içerisinden tercihlerini yapmaktadır.

Daniel Wellington Bileklik Modellerinde En Çok Tercih Edilenler

Daniel Wellington bileklik modelleri de saatleri kadar tercih edilmektedir. Birbirinden farklı özelliklere, renklere ve desenlere sahip olan bu bileklikler içerisinde farklı malzeme kullanımları görülür. Özellikle malzeme kullanımına göre tercih yapan kullanıcılar bileklikleri deri, metal, hasır ve silikon özellikliler arasından seçmektedir. Bileklikte ayrıca bazı desenler ön plana çıkarken; bilekliğin giyim ve tarz ile uyumlu olması açısından rengine de dikkat edilmektedir.

Daniel Wellington Saat Su Geçirir Mi?

Kol saatlerinden en dikkat edilen özelliklerden bir tanesi saatin su geçirir / geçirmez özelliğidir. Saatin su geçirmez özelliği ise seviye olarak belirlenir. Bu seviye birimine ise ATM denmektedir. Buna göre ATM seviyesi olarak saat özelliklerinde belirtilen su geçirmez özellik Daniel Wellington saat modellerinde de bulunur. Daniel Wellington saat modellerinde ATM seviyeleri 3,5 ve daha farklı seviyelerde olabilmektedir. Hizlisaat.com’da saatlerin özellikleri içerisinde bu detaylar ve özellikler bulunmaktadır.

Daniel Wellington Saat Modelleri Çelik Mi?

Daniel Wellington saat modellerinin kasa ve kordon malzemeleri birbirinden farklı tiplerde olmaktadır. Buralarda kullanılan malzemeler deri, çelik ve hasır malzemeleri olmaktadır. Deri malzemeden yapılma kordon ve kasaya sahip kol saatleri olduğu gibi Daniel Wellington’ın çelik özellikli saatleri bulunmaktadır. Bu özelliklere göre saat kullanıcıları da tercihlerini yapmaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.