Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Versace Erkek Saatleri

Versace Erkek Saatleri Modelleri | Versace Erkek Saatleri Fiyatları

 

Versace Erkek Kol Saati

Uzun zamanlar boyunca müşteriler dışarı çıkarken ya da işe, okula giderken nasıl göründüklerine önem verirler. Şık kıyafetler eden müşteriler, yaptıkları kombinleri aksesuarlarla tamamlarlar. Bu aksesuarlar kimi zaman kolye, küpe kimi zamansa kol saati olmuştur. Kol saatlerini kadınlar gibi erkek müşteriler de sıklıkla kullanırlar. Bunun bilincinde olan Versace, buna uygun kol saatleri üretir. Bu kol saatleri her müşteriye hitap edecek şekilde tasarlanır. Birbirinden farklı alternatiflere sahip olan kol saati, canlı renklerin kullanıldığı gibi koyu renkler de kullanılarak üretilir. Böylece dilediğiniz her kıyafetle rahatlıkla kombinleyebilme şansınız olur. Her renkten modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Bazı saatlerde alarm kurma özelliği bulunur. Bu sayede yetişmeniz gereken bir toplantı, teslim etmeniz gereken bir belge gibi önemli işlerinizi tam zamanında halledebilirsiniz. Kolay kullanımı ve şık görünümü sayesinde müşterilerin beğenisini toplayan kol saatleri, kombinlerinizin vazgeçilmez parçalarından birisi haline gelir. Müşteriler saatler arasından tercihlerini yaparken zevklerine ve tarzlarına uygun olanı seçmeye özen gösterirler.

 

Farklı Modelleriyle Versace Erkek Kol Saati

Müşteriler kol saati tercih ederken estetik görünmesine dikkat ederler. Bilekte zarif bir görünüm yaratan kol saatleri arasından tercih yaparlarken zevklerine uygun olmasına önem verirler. Versace erkek kol saati çeşitleri birden fazladır ve hepsi birbirinden farklıdır. Rengarenk alternatifler arasında tek renk alternatifler de mevcuttur. Plastik, deri ve gümüş kullanılarak üretilen kordonları da birbirlerinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Genellikle lacivert, siyah gibi koyu renklere sahip olan seçenekler bulunsa da altın sarısı, beyaz gibi açık renkler de mevcuttur. Bazı kordonların üzerinde semboller ya da harfler kullanılarak daha modern ve spor bir görünüm yakalanmıştır. Müşteriler günlük hayatlarında genellikle bu kordona sahip olan seçeneklerden tercih ederler. Kadranı sade olan modellerin yanında taş ve sembol içeren alternatifler de bulunur. Özel günlerde bu alternatiflerden kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Ürünlerden dilerseniz kendiniz için dilerseniz sevdiklerinize satın alabilirsiniz. Hızlısaat üzerinden dilerseniz günlük hayatınızda dilerseniz özel günlerinizde kullanabilmeniz için Versace saat alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şıklığıyla Versace Erkek Kol Saati

Erkekler hem iş hayatlarında hem de günlük hayatlarında görünümlerine oldukça önem verir. Kol saati erkekler için vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alır. Versace erkek saati şık oluşuyla diğer saatlerden ayrılmayı başarır. Gümüş kordona sahip olan modellerini müşteriler genellikle takım elbiseyle kombinlerler. Plastik ve deriden yapılmış olan kordonlarıysa günlük hayatta kullanmayı tercih ederler. Su geçirmeyen özelliği sayesinde bu saatleri dilerseniz spor yaparken de kullanabilirsiniz. Kol saatleri darbeye karşı dayanıklıdır. Kadran çerçevesi metalden yapılmıştır. Böylece kırılma, çizilme gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmadan ürünü uzun zamanlar boyunca kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu çerçeveyi kolayca farklı renkleriyle değiştirebilirsiniz. Beyaz ve altın sarısını birleştiren modellerini takım elbisenizin rengine uygun olarak tercih edebilirsiniz. Kordonu yazılı, siyah modelleriyse günlük hayatta spor giyindiğiniz zamanlarda kolayca kombinleyebilirsiniz. Bu saatler sayesinde her an her yerde şık görünümü yakalayabilir, ortamların beğenilen ismi olabilirsiniz. Ürünlerden tercih ederken özelliklerini Hızlısaat’ten inceleyebilirsiniz. Bu sayede sizin için uygun olup olmadığına kolaylıkla karar verebilir, doğru ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

Versace Erkek Kol Saati’yle Estetik Görünüm

Her müşteri için görünüş önemlidir. İyi kıyafetlerin yanında iyi aksesuarlar kullanmanız da önemli bir yere sahiptir. Kombinlerinize uygun olarak tercih edeceğiniz aksesuarlarla şık görünümü kolayca elde edebilirsiniz. Bu aksesuarlar arasında kol saatleri de bulunur. Kol saatleri şık görünümü yakalarken aynı zamanda zamandan haberdar olmanıza da yardımcı olur. Zamanı bilmenizi sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Birçok marka tarafından üretilen saatleri Versace de üretir. Versace, müşterilerinin beklentilerine ve isteklerine kulak vererek üretim yapar. Böylelikle farklı alternatifler ortaya çıkar. Müşteriler bu farklı alternatifler arasından kendileri için uygun olanı rahatlıkla bulabilir. Tek renk modellerin yanında iki renk modeller de mevcuttur. Rose gold ve siyah rengini birleştiren modeli müşteriler genellikle günlük hayatta kullanırlar. Bunun yanında altın sarısı ve gümüş rengini birleştiren modelleriyse genellikle özel günlerde kullanmayı tercih ederler. Versace erkek saat fiyatları oldukça uygundur. Her müşterinin bütçesine uygun olan modeller arasından tarzınıza uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz. Rahat ve güvenli bir alışveriş için Hızlısaat’i ziyaret edebilirsiniz.

Kapat
Filtre
Versace VRSCVE3J00522 Erkek Kol Saati
26.999,00 TL
26.999,00 TL
Sepette %10 indirim 24.299,10TL
Versace VRSCVEDV00219 Kadın Kol Saati
19.499,00 TL
19.499,00 TL
Sepette %10 indirim 17.549,10TL
Versace VRSCVEVI00220 Erkek Kol Saati
30.000,00 TL
30.000,00 TL
Sepette %10 indirim 27.000,00TL
Versace Greca Logo Chrono VRSCVEZ900521 Erkek Kol Saati
40.000,00 TL
40.000,00 TL
Sepette %10 indirim 36.000,00TL
Versace VRSCVEZ900121 Erkek Kol Saati
22.599,00 TL
22.599,00 TL
Sepette %10 indirim 20.339,10TL
Versace VRSCVEV700519 Erkek Kol Saati
19.000,00 TL
19.000,00 TL
Sepette %10 indirim 17.100,00TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.