Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Erkek Spor Saatler 

Erkek aksesuarı denildiği zaman akla ilk olarak şüphesiz kol saati modelleri gelir. Farklı tarzlarda tasarlanan saatlerle, erkek kullanıcılar, hayal ettikleri şık görünümlere kolayca ulaşabilirler. Pek çok marka tarafından büyük bir titizlikle üretilen kol saatleri arasında spor tarza sahip olan seçenekler her dönem yoğun rağbet görür. Günlük hayatta olduğu kadar iş dünyasında ve özel davetlerde de kullanıma uygun olan spor saatlerle aradığınız uyumu yakalamanız mümkündür. Üstelik ürünlerin kaliteli tasarımları sayesinde uzun süre deforme olmadan ve teknik bir arızayla karşılaşmadan kullanma olanağınız da oldukça yüksektir. Spor tarzda dizayn edilen erkek kol saati modelleri sadece görünüm açısından değil teknik donanım açısından da kişilerin beklentilerini karşılar. Ürünlerin sunduğu performans ve kalite oranı ise üretim sürecinde tercih edilen materyallere göre şekil alır. Modellerin üretimini yapan bütün markalar ürünlerinde dayanıklı malzeme seçimine özen gösterir.

 

Erkek Kol Saatinde Spor Şıklığı

Kol saatlerinin şıklığı tamamlanmasında pek çok unsur rol sahibidir. Kasa ve kordon detayı şüphesiz ürünlerin görünümlerinin ön plana çıkmasında en önemli role sahip detaylardır. Her dönem aktif olarak kullanılan ve sık sık tercih edilen spor saatler farklı teknik detaylarla öne çıkar. Kare ya da yuvarlak şekilde tasarlanan kasa detayları şık bir kordonla buluşarak tasarımını tamamlar. Genel olarak mineral malzeme kullanılarak dizayn edilen cam detayı ise kalitesiyle göz doldurur. Düşme ve çarpma gibi durumların ortaya çıkmasına bağlı olarak ultra kalın üretilen camlarla, tercih ettiğiniz saati güven içerisinde kullanabilirsiniz. Kol saati kullanıcı sayısının her geçen gün artış göstermesi modellerin çeşitliliğinde de artış olmasında doğrudan etki eder. Bu sayede zevkinize ve giyim tarzınıza uygun olan ürünü bulmanız daha kolay olur. Her yaş grubuna hitap eden geniş ürün skalasını tüm detaylarla inceleyerek modellerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Erkek Spor Saat Modelleri

Dijital ya da analog çalışma sistemine sahip olarak tasarlanan ürünlerde her iki sistemin aynı anda bulunduğunu da görmeniz mümkün. Bu sayede kendi zevklerinize göre rahatlıkla bir seçim yapabilirsiniz. Ürünler hem genç nesil hem de orta yaş kesimi tarafından sık sık tercih edilir. Spor erkek saatleri deri, metal ya da daha farklı materyallerde tasarlanan kordon detaylarıyla dikkat çeker. Ayrıca gümüş, gold ve bronz detaylar modellerin daha hareketli bir hale gelmesinde etkili olur. Ürünlerin yan tarafında gerekli ayarlamaları rahat bir şekilde yapabilmeniz için dizayn edilmiş olan düğmeler mevcuttur. Analog olan modellerin rakam detaylarında da farklı alternatifler mevcuttur. Klasik rakamların yanı sıra Romen rakamları ya da düz çizgi şeklinde dizayn edilen detaylar ürünlere ekstra hareketlilik kazandırır. Kol saatinde spor tarz ve ufak ebat seven kişilere hitap eden küçük kadranlı modellerin haricinde, hem spor hem de büyük kadranlı seçeneklere de yer verilir. Ayrıca ürünlerin kordon uzunluk ve kalınlıkları değişiklik gösterebilir. Kordon kısımlarının ölçüsünü üzerinde bulunan delikler yardımıyla bileğinize göre ayarlayabilirsiniz. Siz de tarzını uygun spor erkek kol saatlerini Hızlı Saat’ten inceleyebilirsiniz.

 

Erkek Spor Saat Fiyatları

Erkekler de aksesuar seçiminde en az kadınlar kadar titiz davranırlar. Satın alacakları ürünün her açıdan avantajlı olmasını arzu eden kullanıcılar için çok fonksiyonlu ürün seçenekleri vardır. Alarm, kronometre, dünya saati, ışık ya da takvim gibi detaylar kullanıcılara konfor sunar. Ayrıca belirli bir mesafe dahilinde su altında kullanım imkanı vaad eden su geçirmez özellikli modeller kişilerin beğenisini kazanmayı başarır. Spor saat fiyatları da en az ürünlerin özellikleri ve görünümleri kadar merak uyandırır. Ürünlerin fiyatları belirlenirken üretim materyallerinden diğer özelliklerine kadar tüm detaylar ön planda tutulur. Üstelik geniş renk skalası da ürünlerin geniş kitlelere ulaşmasında rol sahibi olur. Aradığınız spor tarzdaki erkek kol saati modelleri için Hızlı Saat’i ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Spor Saat Modelleri Kaç ATM?

Spor erkek saatleri, suya dayanıklılıkları en yüksek olan erkek kol saati modelleridir. Hem spor yapmayı seven hem de giyim tarzını sportif ürünlerden yana tercih eden erkekler için ideal saatlerdir. Spor yaparken saat kullanan erkekler için yüksek su geçirmezlik ölçüsüne sahip erkek kol saatleri tercih edilmelidir. Ter ve vücut sıvılarının saat mekanizmasına ulaşarak oksitlenme yapmasını önlemek için kumaş kayışlar da tercih edilebilir. Su geçirmezliği en işlevli kılan noktalardan biri ise dışarıda spor yapan, yağmur çamur dinlemeksizin sağlıklı bir yaşam için sporunu tamamlayan erkeklerdir. Telefon, kulaklık gibi aksesuarlar için koruma kılıfları ıslanmayı önlese de saatler için kullanılacak ek bir materyal, spor yapmayı zorlaştırabilir. Bu nedenle en yüksek su geçirmezlik özelliğine sahip saatler tercih edilmelidir. Erkek spor saatler 3,5,10 ve 20 ATM’e kadar suya dayanıklı ürünlerdir. Kullanıcılar tercihlerine göre bu ürünlerden birini seçerek sipariş verebilmektedirler.

Spor Erkek Saatleri Cam Özelliği Nasıldır?

Spor saatlerin en önemli özelliklerinden birisi darbelere, toza ve çizilmelere karşı dayanıklı olmalarıdır. Spor esnasında kullanılan erkek kol saatleri, düşme, ağırlık kaldırma gibi aktiviteler esnasında zarar görmeyecek cam malzemelerden seçilmelidir. Mineral camlar, erkek spor saatleri için ideal cam türüdür. Kristal ve safir erkek spor saatleri bulunsa da kullanıcıların tercih edebileceği en iyi cam mineral camdır. Mineral camlar, kolay tozlanmaz, düşürüldüğünde çatlamaz veya sert bir cisimle karşı karşıya geldiğinde kolayca çizilmezler.
Kapat
Filtre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.