Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

Klasse14 Erkek Saat Modelleri

Klasse14 erkek saat modelleri, sadelik ve şıklığı bir arada deneyimlemek isteyen erkek kullanıcıların zevklerine hitap edecek modellerdir. Siyah rengin karşı konulmaz cazibesine erkek kol saati modellerinde yer veren Klasse14 markası, kasa rengi ve tipi, kayış rengi ve tipi gibi özellikleri tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği tarzda dizayn etmiştir. Klasse14 V017BK005M Erkek Kol Saati ve Klasse14 V014BK002M Erkek Kol Saati modeli, Klasse14 markasının en şık ürünleridir. Hasır, deri ve çeliğin muhteşem uyumuyla tasarlanmış erkek kol saatleri, sadelikleriyle kullanıcıların beğenisini toplamış modellerdir.

İndirimli Klasse14 Erkek Saat Fiyatları

Klasse14 erkek saati fiyatları, diğer pek çok markaya göre daha uygundur. Yaratıcı tasarımlı ürünlerin genellikle çok yüksek fiyatlarla satışa sunulması beklenir, Klasse14 bu geleneği bozarak eşsz tasarımlarını oldukça uygun fiyatlarla kullanıcılara sunmuş bir markadır. Kaliteli, uzun ömürlü Klasse14 saatlerinin en uygun fiyata bulunabilecek yer hizlisaat.com’dur. En ucuz Klasse24 erkek saatleri kullanıcılarını beklemektedir.

Klasse14 Erkek Saat Kadran Yapısı

Klasse14 erkek kol saatlerinin kadranları, içe doğru oval bir çukur görünümünü andırmaktadır. Kadranda yer alan renkler ve doku nedeniyle, klasik saat modellerinden oldukça farklıdır. Yaratıcı bir tasarım içeren Klasse14 erkek saatlerini kadranları, kayış ve kasa ile yüzde yüz uyum içerisindedir.

Klasse14 Erkek Kol Saati Su Geçirir Mi?

Saatlerde aranan en büyük özelliklerden biri ve dayanıklılığı belirleyen en önemli unsur su geçirmez olmasıdır. Pek çok kullanıcının saat alırken ilk baktığı yer, su geçirmezlik düzeyidir. Çünkü günlük olarak kullanılan bir kol saati el yıkama, yağmur gibi suyun ciltle temas ettiği durumlarda oksitlenme yapmaya açıksa çok da uzun ömürlü olmayacağı kesindir. Klasse14 erkek kol saatleri su geçirmez yapıya sahiptir. 3 ATM dayanıklılık ölçüsü bulunan Klasse14 saatleri, kullanıcıları memnun edecek ürünlerdendir.

Klasse14 Erkek Saat Çalışma Tipi Nasıldır?

Klasse14 erkek kol saatleri analog çalışma tipindedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.