Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

Erkek Çocuk Kol Saati Modelleri

Hareketli, yerinde durmayan, oyun zamanını bilmek isteyen erkek çocukları için tasarlanan erkek çocuk kol saati modelleri oldukça çeşitlidir. Erkek çocukların zamanı bilmek için, giyimlerini tamamlamak için veya oyun içerisinde özel bir görev atfedebilecekleri kol saatlerinin farklı tarzlarda üretimleri bulunmaktadır. Lorus markası hem yetişkinler hem de erkek çocuklar için saat üreten markalardan biridir. Lorus erkek çocuk saatleri dijital saat göstergesi, takvim, kronometre özelliklerine sahiptir. 10 ATM suya dayanıklı Lorus erkek çocuk saati ise dikkat çeken kırmızı tasarımı, silikon kayışıyla Lorus R2399HX9 Çocuk Kol Saati modelidir. Yaşça daha büyük çocuklar için tasarlanan Cockpit erkek çocuk saatleri, dijital çalışma tipine sahiptir. Çocukların yağmurda çamurda oynama isteklerine su geçirmez yapısıyla destek olan Cockpit erkek çocuk saati modelleri içerisinde Cockpit CK-5455-BK Çocuk Kol Saati ve Cockpit CK-5574-BK Çocuk Kol Saati 50 metreye kadar suya dayanıklı saatlerdir.

Erkek Çocuk Saat Markaları

Sayılı saat markası, çocuklar için özel olarak çocuk saatleri üretmektedir. Bu markalar içinde Lorus ve Cockpit markaları yer almaktadır. Kral Şakir ve LOL Suprise çocuk saatleri ise yalnızca çocuklar için saat üreten markalardır ve tüm tasarımları çocukların eğlenceleri üzerine kuruludur.

Erkek Çocuk Kol Saati Fiyatları

Erkek çocuk saatleri genellikle, cilde zarar vermeyecek ve uzun süre kolda takılı olması durumunda cildi yıpratmayacak bir malzeme olan silikondan yapılmaktadır. Suya ve darbeye dayanıklı olabilmeleri açısından çelik kasa kullanılan erkek çocuk saati modellerinin bazılarında ise kapak tasarımları bulunmaktadır. Erkek çocuk saatleri, yetişkin saatlerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bunun sebebi pahada hafif malzeme kullanımı ve küçük boyutlu saatler olmalarıdır. En ucuz erkek çocuk saatlerinin bulunabileceği adres hizlisaat.com’dur.

Erkek Çocuk Saatleri Renk Seçenekleri Nelerdir?

Çocuklar için tasarlanan tüm ürünler çocukların sevebileceği renk ve tasarımlara sahiptir. Ürün ne olursa olsun, çocukların baktığında mutlu olabilecekleri tasarımlar çocuklar için ideal ürünlerdir. Erkek çocuk saatleri de çok renkli tasarımlar barındırmaktadır. Çizgi film karakterlerinden oluşan Kral Şakir erkek çocuk saatleri, mavi ve sarı tonlarının hakim olduğu çocuk saatleridir. Mavi veya sarı fon üzerine çizgi film karakterlerinin yerleştirildiği erkek çocuk saatleri, çocukların en sevdiği saatlerdir. Yaşça daha büyük çocukların kullanımı için üretilen Lorus ve Cockpit erkek çocuk saatleri ise kırmızı, siyah ve mavi renklerde tasarlanmıştır.

Çizgi Film Tasarımlarına Sahip Erkek Çocuk Saat Modelleri Hangileri?

Kral Şakir erkek çocuk saatleri, çizgi film karakterleriyle zenginleştirilmiş tasarımları, kronometre gibi özelliklere sahip yapıları sayesinde erkek çocukların favori kol saatleri olagelmiştir. Kral Şakir çocuk saatlerinin, hareketli çocukların saat camına zarar vermesini veya saat camının kırılarak çocuklara zarar vermesini önleyecek kapaklı tasarımları bulunmaktadır. Kral Şakir KS8824-4 Mavi Erkek Çocuk Kol Saati ve pek çok farklı modelde bulunan saat kapakları üzerinde çocukların çok sevdiği karakter olan Kral Şakir yer almaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.