Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

Wainer Bayan Saat Modelleri

İsviçre saatçilik becerilerini Akdeniz tasarım ruhuyla birleştirme fikriyle yola çıkan Wainer markası, Akdeniz ruhunu İsviçre işçiliğine entegre ederek eşsiz saatler ortaya koymayı başarmıştır. Saat mekanizmalarında İsviçre’nin mükemmel dengesine kulak veren marka, tasarımda çağ açan yenilikleri kullanıcılarına gururla sunmaktadır. Çelik, titanyum, seramik ve daha pek çok kaliteli malzeme kullanılarak üretilen Wainer kadın saatleri, şıklığın ilk adresi olmaktadır. Özellikle kadın kullanıcıların severek ve beğenerek kullandıkları Wainer bayan saat modelleri, zenginlikleriyle kendilerini uzaktan dahi belli eden şık taşlı tasarımlardır. Klasik ve şık bayan saat model seçenekleri sunan Wainer saat kadın modellerinde, çelik örgü veya hasır kayış sıklıkla kullanılmaktadır. Gümüş rengin hakim olduğu Wainer tasarımlarında farklı tarzlara hitap eden seçenekler de koleksiyon içerisinde kendilerine yer bulmayı başarmışlardır.

Wainer Kadın Saat Özellikleri

Mineral cam kullanılan Wainer kadın kol saati modellerinde, parlaklık olmazsa olmaz özelliklerden birisidir. Şıklığın ışıltıyla birleşimini sağlayan Wainer saat bayan modelleri, beyaz ve gümüş rengin uyumunu gözler önüne sermektedir. Wainer WA.18455-C Kadın Kol Saati kronometre ve gün göstergesi bulunan Wainer kadın saat modellerinden yalnızca bir tanesidir. Kadran içi dizaynında saat göstergelerinde değerli taşlar bulunan bu Wainer kadın saat modeli gösterişli, zengin ve oldukça şık tasarım özellikleri taşımaktadır.

En Uygun Wainer Bayan Saat Fiyatları

Şık Wainer kadın saati modelleri, yalnızca birer aksesuar değil aynı zamanda bir mücevher şıklığı taşıyan saatlerdir. Bu nedenle Wainer bayan saat fiyatları bu malzemelere göre belirlenmektedir. En uygun Wainer bayan saatleri hizlisaat.com adresinde kadın kullanıcılara sunulmaktadır.

Wainer Kadın Saat Modelleri Su Geçiriyor Mu?

Dayanıklı İsviçre yapımı Wainer bayan kol saati modelleri, suya direnç göstermektedir. 5 ATM dayanıklılık seviyesine sahip olan Wainer kadın kol saatleri, uzun ömürlü aksesuarlardır.

Wainer Bayan Saat Modellerinde Çalışma Tipi Nasıldır?

Klasik, geleneksel ve alabildiğine şık kadın saatleri tasarlayan Wainer markası, kadın kol saati modellerinde analog çalışma tipine yer vermektedir. Saat kadranı içerisinde yer alan analog göstergeleri farklı tarzlarda süslemelerle zenginleştiren Wainer markası geleneksel ve şık saatler konusunda oldukça büyük bir başarı sağlamıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.