Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre
Celine CL41436/S 807/IR 48 Unisex Güneş Gözlüğü
2.155,85 TL
2.491,53 TL
Sepette %5 indirim 2.048,06TL
Diesel DL0173/S 52Q 52 Unisex Güneş Gözlüğü
2.397,48 TL
2.725,42 TL
Sepette %10 indirim 2.157,73TL
Diesel DL0200/S 52C 48 Erkek Güneş Gözlüğü
2.290,09 TL
2.542,37 TL
Sepette %10 indirim 2.061,08TL
Dior CRDOFFSET2 W6Q/0T 55 Kadın Güneş Gözlüğü
4.999,00 TL
4.999,00 TL
Sepette %10 indirim 4.499,10TL
Dior CRDTECHNOLOGIC RHL/86 57 Kadın Güneş Gözlüğü
3.990,43 TL
4.840,68 TL
Sepette %10 indirim 3.591,38TL
Dolce Gabbana DG2133 1108T3 60 Unisex Güneş Gözlüğü
3.209,00 TL
4.100,00 TL
Sepette %5 indirim 3.048,55TL

Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlükleri, insan sağlığına katkılarının yanı sıra şık birer aksesuar olarak satılmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarının doğrudan insan gözüne girmesini engelleyen ve göz sağlığının kalitesini yükselten güneş gözlükleri farklı model ve renk seçenekleriyle satışa sunulan ürünlerdir. Keskin kenarlı, yuvarlak kenarlı, ince veya kalın çerçeveli, çerçevesi süslü veya sade çok sayıda model, kullanıcıların tarzlarına uygun seçebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Siyah, gri, kahverengi, sarı gibi farklı renk seçenekleri bulunan güneş gözlüğü modelleri herkes için göze hitap eden aksesuarlardır. Güneş gözlüğü çerçeveleri, gözlüğün havasını değiştirebilme özelliğine sahip parçalardır. Metal, plastik, kemik gibi malzemelerden meydana gelen güneş gözlüğü çerçeveleri, farklı renk ve desenlerde olabilmektedir.

Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlükleri, özel camlar içerirler. Bu camlar güneş koruması sağlamanın yanı sıra, sürekli güneş gözlüğü takan kullanıcıların göz sağlıklarını korumaya yönelik bileşenler de içerirler. Özel camlı güneş gözlükleri, çerçeve malzemelerine göre fiyatlandırılmaktadır. En kaliteli ve en ucuz güneş gözlükleri hizlisaat.com’da kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Güneş Gözlüğü Markaları

Dünyaca ünlü güneş gözlüğü arkası RayBan’dır. Bunun yanı sıra güneş gözlüğü üreten markalar Emporio Armani, Linda Ashley, Dolce Gabbana, Dakota Smith ve Prada markalarıdır.

Yüz Şekline Göre Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Güneş gözlükleri yüz şekline uygun modellerde tercih edildiğinde, kullanıcıların şıklığına katkı sağlayan aksesuarlardır. Güneş gözlüğü genellikle yüz şekliyle zıt özellikler taşıyacak şekilde seçilmelidir. Geniş ve uzun yüzlü kullanıcılar, ince kemik veya metal çerçeveli gözlükleri tercih etmelidir. Küçük yüz tipine sahip kullanıcılar ise cam boyutu daha küçük olan güneş gözlüğü modellerini tercih ettiklerinde hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır. İnsanların yüz şekli, genetik özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Kare, keskin hatlı, elmacık kemikleri çıkık yüzlere en uygun güneş gözlükleri üst kısmı düz, alt kısmı oval kesime sahip modellerdir. Yuvarlak yüzlü kullanıcılar için en iyi tercih ise kare veya dikdörtgen kesim güneş gözlüğü modelleridir. Güneş gözlükleri seçiminde cam kesiminden sonra en önemli nokta renk seçimidir. Genellikle yaz aylarında daha sık kullanılan fakat kış aylarında da kullanımı azımsanmayacak kadar sık olan güneş gözlükleri, kombinlerin en iyi tamamlayıcılarıdırlar. Kullanıcılar yüz tiplerine uygun kesimli güneş gözlüklerini bulduktan sonra renge karar vermek için tenlerine ve giyim tarzlarına uygun modellere yönelmelidirler. Güneş gözlükleri, işlevleri dolayısıyla çok sayıda renk seçeneği barındırmaz. Fakat siyah ve kahverenginin farklı tonlarında güneş gözlükleri bulmak mümkündür. Açık renkli güneş gözlükleri, kullanıcıların daha rahat göründükleri modellerdir. Koyu renkli güneş gözlüğü modelleri ise daha ciddi ve resmi bir hava yaratmaktadır.

Ünlü Güneş Gözlüğü Markaları Nelerdir?

Giyim ve aksesuar alanında başarılı ürünler vermiş, tüm dünyada kullanıcıların beğenisini kazanmış sayılı markalar önemli giyilebilir ürünlerden olan güneş gözlüklerini de üretmektedirler. Güneş gözlüğü dendiğinde akla ilk gelen marka kuşkusuz RayBan’dır. En iyi Ray Ban gözlüleri hizlisaat.com’da kullanıcılara sunulmaktadır. Ünlü Emporio Armani markası da hem kadınlar hem de erkekler için güneş gözlüğü üretmektedir. Sırasıyla Prada ve Dolca Gabbana da ünlü güneş gözlüğü markaları arasında yer almaktadır.

Rayban Güneş Gözlüğü - Vogue Güneş Gözlüğü - Prada Güneş Gözlüğü - Dolce Gabbana Güneş Gözlüğü - Emporio Armani Güneş Gözlüğü - Erkek Güneş Gözlüğü - Kadın Güneş Gözlüğü - Hermossa Güneş Gözlüğü

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.