Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

En Çok Tercih Edilen Calvin Klein Saat Modelleri

Günümüzün en çok ilgi çeken aksesuarlarından biri kol saatleridir. İlk üretildiğinde cepte veya boyunda taşınma şeklinde kullanılan bu saatler zamanla kola takılacak düzeye gelmiştir ve bu sayede oldukça kullanışlı hal almıştır. Kola takıldıktan sonra büyük bir değişime ve yeniliğe açılan kol saati dünyasında bir çok marka kendisine yer açmıştır. Bu markalardan bir tanesi ise oldukça eskilerden Calvin Klein’dir. En köklü markalardan olan Calvin Klein saat modelleri içerisinde ön plana çıkan ve en çok tercih edilen bazı modeller ve özellikleri şöyledir. Markanın K7E23146 model saati oldukça şık bir görünüme sahiptir. Analog çalışma özelliğine sahip olan saatin cam tipi mineraldir. Şık ve ince kasası çelikten olan saatin kordonu da çeliktir. Saatin kadran bölgesi ise oldukça sadedir ve saatin makine tipi ise Quartz’dır. Markanın K3M22B26 modeli ise kendine has şık tarza sahiptir. Kadranındaki derin sadeliğinin yanında kordonun hasır olması saatin ön plana çıkan özellikleri arasındadır.

En Uygun Calvin Klein Saat Fiyatları

Birçok farklı modele ayrılan Calvin Klein kol saati markasının fiyatlarında da büyük farklılıklar olabilmektedir. Özellikler sebebiyle birçok farklı modele sahip olan markanın her tarza göre farklı modelleri bulunmaktadır. Buna göre farklı tarzlarda üretilen markanın görünüm ve işlev özellikleri birbirlerinden farklılıklar göstermektedir. Calvin Klein saat fiyatları bazı kendine has özelliklerinin yanında genel özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Kendine has tarzı daha çok sadelik olan markanın kadran bölgesinde ciddi farklılıklar bulunmaktadır. Tüm bu farklılıklar çerçevesinde saatlerin fiyatları değişmekle birlikte, tüm saatlerin en uygun fiyatlarına hizlisaat.com’dan ulaşılabilmektedir.

Calvin Klein Kol Saati Özellikleri

Calvin Klein saat modellerinde ön plana çıkan bazı özellikler genel veya markanın kendine has özellikleri olarak değişmektedir. Saatin sade yapısı kadran, kordon ve kasasına yansımaktadır. Minimal ürün kullanımı ile sade ve şık modeller üreten markanın analog çalışma özelliği, mineral cam yapısı, Quartz makine tipi gibi özellikleri de dikkat çekmektedir. Markanın bazı modellerinde ise ek takvim veya kronometre özellikleri bulunabilmektedir.

Calvin Klein Saat Modellerinde Çalışma Tipi Nasıldır?

Kol saatlerinde çalışma tipleri farklılıklar gösterir. Analog ve dijital olarak iki temel farka ayrılan saatler içerisinden Calvin Klein kol saatleri modelleri genellikle analog özellik taşımaktadır. Daha çok sadelik ve minimalizm düşünen markanın analog tercihi de bundan dolayıdır.

Calvin Klein Saat Modellerinin Camı Mineral Mi?

Kol saatlerinde en dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de camın özelliğidir. Camın mineral özellik taşıması birçok marka tarafından tercih edilirken; bu sayede saatin daha dayanıklı, şık ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Calvin Klein kol saati modellerinde de genellikle mineral özellikli cam kullanılmaktadır. Tüm bu özellikler, görünüm ve fiyatlara hizlisaat.com’dan ulaşmak kullanıcılar için mümkündür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.