Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre
Versace VRSCVELR00519 Kadın Kol Saati
22.198,80 TL
41.820,48 TL
Sepette %5 indirim 21.088,86TL

En Şık Versace Saat Modelleri

Dünya modasına yön veren Vercase markası, kol saati modellerinde de çağın çok ilerisinde tasarımlar sunmaktadır. Birbirinden şık modellerde farklı düzenlemeler yaparak saat modasının sınırlarını zorlayan Versace saatler, her insanın sahip olmak isteyeceği şıklığa sahiptir.

VRSCVERB00218 Erkek Kol Saati modeli, erkekler için tasarlanmış sportif ve şık bir kol saatidir. Lacivert kumaş üzerine yerleştirilmiş kahverengi deri ile oluşturulan kayışı, lacivert ve gri tonlarıyla birleşmiş saat kasasıyla buluşmaktadır. Saat kasası çerçevesinde yer alan takometre sayıları beyaz, kadran içi düzenlemeler ise lacivert, beyaz ve mavi renklerden seçilmiştir.

Klasik bir tarza daha çok hitap eden VRSCVBR050017 Erkek Kol Saati modeli, koyu filtreli altın ve gri renklerin hakim olduğu bir saatidir. Ortasından altın renkli bir şerit geçen gri renkli çelik kayış, altın renkli bir kasa çerçevesi ile buluşmaktadır. Kadran içerisinde de aynı renklere yer verilmiş, 24 saat göstergesi, takvim ve kronometre özellikleri titizlikle kadran içerisine yerleştirilmiştir.

VRSCVELV00120 Kadın Kol Saati modeli, kadınların sahip olabileceği en sportif ve en şık özellikleri bir arada taşıyan kol saati modelidir. Siyah deri kayışı üzerinde bitkisel motifler yer almaktadır ve bitkisel oymaların altında, altın rengi göz kırpmaktadır. Altın renkli kasa çerçevesi, kadranın siyahıyla oldukça uyumludur. Kadran içerisinde ise geometrik süslemeler yerleştirilmiş durumdadır.

VRSCVBP050017 Kadın Saati modeli, benzer bir kadran tasarımına sahip gibi görünse de gri renkli hasır kayışı ve beyaz kadranı sayesinde kadınlar için en şık ve klasik model olma özelliğini taşımaktadır.

Versace Kol Saati Özellikleri

Versace erkek saatlerinin en önemli özelliği, çağın öncüsü olan tasarımlara ev sahipliği yapmalarıdır. Kullanıcıların daha önce tanıklık etmedikleri çeşitli süslemeler, geometrik düzenlemeler ve farklı renk yelpazelerine sahip olan Versace erkek saatler, değerli birer mücevherdir. Kadran içlerinde eve kasa çerçevelerinde pek çok saatte bulunabilecek özellikler yer almaktadır. Takometre, kronometre, 24 saat göstergesi, takvim, gün sayacı ve alarm Versace erkek saat özellikleri arasındadır.

En Cazip Versace Saat Fiyatları

Hizlisaat.com sitesi, kullanıcılara en cazip Versace kadın saat fiyatlarını çeşitli kampanyalar aracılığıyla sunmaktadır. Özel tasarım Versace kadın saatleri güvenilir bir adresten temin etmek her kullanıcının hakkıdır.

Hizlisaat.com buna saygı duyarak şeffaf bir politika izlemekte ve Versace kadın saatlerini olabilecek en uygun fiyatlarla kullanıcılara sunmaktadır.

Saat Modelleri Analog Mu Dijital Mi?

Giyilebilir aksesuarlar içerisinde alan kol saatleri, kombinleri tamamlamanın en etkili yollarını sunmaktadır. Modanın kalbini attığı aksesuarları yaratan VRSC saatlerinin tümü analog çalışma tipine sahiptir. Analog göstergeler, biçiminden dolayı kadran için düzenlemelere olanak tanımaktadır.

Versace Saat Modelleri En Uygun Nerede?

En uygun Versace saat fiyatları hizlisaat.com adresinde listelenmektedir. Çeşitli kampanyalar ve indirimlerle kaçırılmayacak fırsatlar sunan hizlisaat.com adresinde indirimli Versace saat fiyatlarına ulaşmak herkes için mümkündür.

 

Versace Saatleri Şıklığın ve Estetiğin Zirvesi

Versace, modanın öncüsü olarak sadece giyimde değil, aksesuar dünyasında da iddialı tasarımlar sunar. İşte en şık saat modelleri ve özellikleri:

1. VRSCVERB00218 Erkek Kol Saati

 • Lacivert kumaş kayış ve kahverengi deri detaylar.
 • Takometre sayılarıyla detaylandırılmış lacivert ve gri tonlarında kasaya sahip.
 • Sportif ve şık tasarımıyla dikkat çeker.

2. VRSCVBR050017 Erkek Kol Saati

 • Koyu filtreli altın ve gri tonlarında tasarlanmış.
 • Altın renkli çelik kayış, kadran içindeki detaylarla uyumlu.
 • 24 saat göstergesi, takvim ve kronometre özellikleri.

3. VRSCVELV00120 Kadın Kol Saati

 • Bitkisel motiflerle süslenmiş siyah deri kayış.
 • Altın renkli kasaya sahip, kadran içinde geometrik süslemeler.
 • Sportif ve şık kombinler için ideal.

4. VRSCVBP050017 Kadın Kol Saati

 • Gri renkli hasır kayış ve beyaz kadran.
 • Klasik tasarımıyla dikkat çeker.
 • Zarif ve şıklığı bir arada sunar.

Versace Kol Saati Özellikleri

Saatler, sadece şık tasarımlarıyla değil, aynı zamanda kullanışlı fonksiyonlarıyla da öne çıkar. Takometre, kronometre, 24 saat göstergesi, takvim, gün sayacı ve alarm gibi özelliklerle modayı fonksiyonellikle birleştirir.

En Cazip Versace Saat Fiyatları

Hizlisaat.com, kullanıcılara çeşitli kampanyalarla en cazip saat fiyatlarını sunar. Özel tasarım saatlerini uygun fiyatlarla temin etmek için hizlisaat.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Saat Modelleri Analog Mu Dijital Mi?

Tüm saat modellerinde geleneksel ve şık bir yaklaşımla analog göstergeleri tercih eder. Bu, tasarımlarında estetik ve şıklığı ön planda tutar.

Versace Saat Modelleri En Uygun Nerede?

En uygun Versace saat fiyatları için hizlisaat.com'u ziyaret edebilirsiniz. Çeşitli kampanyalar ve indirimlerle birbirinden şık Versace saat modellerine ulaşmak artık çok daha kolay!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.