Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre
GUW1070L8 Kadın Kol Saati
5.219,00 TL
7.603,24 TL
Sepette %5 indirim 4.958,05TL

En Sevilen Guess Kol Saati Modelleri

Günümüzde daha çok aksesuar olarak tercih edilen kol saati üretiminde birçok marka bulunmaktadır. Bu markalar birbirlerinden farklı özelliklerde ve tarzlarda saatler üretirken, saatlerin ortak özellikleri de bulunmaktadır. Bu alanda en çok dikkat çeken kol saati markalarından bir tanesi ise Guess olmaktadır. Guess saat modellerinin kendine has tarzları ve özellikleri bulunmaktadır. Bunun yanında ayrıca farklı modelleri bulunan markanın modelden modele birçok farklı özelliği de bulunur. Her tarza uyum gösterebilen çeşitli modeller üreten markanın modelleri ise bu nedenle hem seviliyor hem de tercih ediliyor. Guess kol saati modellerinde her giyime, her özel güne veya her tarza uygun çeşitler bulunabilmektedir.

Guess Saat Modellerinde Su Geçirmez Seçenekler

Kol saatlerinde en dikkat edilen özelliklerden bir tanesi saatin su geçirir / geçirmez özelliği olmaktadır. Kol saatlerinde su geçirmez özellik ATM olarak adlandırılır. ATM seviyesi olarak belirtilen saatin su geçirmez özelliği ise farklı seviyelerde olmaktadır. Guess saat modellerinde ise ATM özelliği bulunmaktadır. Bu anlamda kullanıcıları için en çok dikkat edilen özelliği kendi saatlerinde barındıran markanın saat modellerinde ATM seviyesi ise değişkenlikler göstermektedir. ATM seviyeleri bazı modellerde 3, bazı modellerde 5 ve bazı saatlerde ise daha farklı seviyelerde olmaktadır. Kategoriler ve filtreleme ile bu özelliği barındıran Guess kol saati modellerine kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

En Uygun Guess Saat Fiyatları

Guess, kol saati markaları içerisinde en eskilerden biridir. Bu bağlamda geçmişten deneyim biriktirerek üretimler yapan markanın birçok tarza uygun, birçok özellik barındıran saat modelleri vardır. Saat modellerinin barındırdığı özellikler ve kalite ise fiyatlandırmada önemli detaylardandır. Guess saat modellerinde bu bağlamda modeller arasında farklı fiyatlar görülürken; saatin fiyatının belirlenmesinde kalitesi de önemli detaylardandır. Saat camının yapısı, kasa yapısı, kayışta kullanılan malzeme, kadranda bulunan özellikler gibi değişkenler saat fiyatında değişimlere neden olmaktadır. Guess saat fiyatları bu bağlamda değişkenlik göstermekte ve hizlisaat.com’da fiyat ve özellikleri ile kullanıcıların tercihine sunulmaktadır.

Guess Kol Saati Modellerinde Kasa Tipi Nasıldır?

Kasa tipi, rengi ve tarzı kol saati tercihinde en önemli detaylardan biridir. Öyle ki birçok tarzda, şekilde, tipte ve renkte kasaya sahip saat üretimi olmaktadır. Her marka tarafından birçok farklı özellik barındıran kasa tipi tarz seçiminde en dikkat çeken detay olmaktadır. Guess kol saati modellerinde de bu özelliğe dikkat edilerek farklı tiplerde kasa üretimleri yapılmıştır. Bu tipler yuvarlak ve kare şekiller olabilmektedir.

Guess Saat Modelleri Analog Mu?

Kol saatlerinde dijital ve analog tarz bulunmaktadır. Genel olarak analog saat üretimi markalar tarafından daha çok üretilirken; Guess saat modellerinde de analog özellik bulunmaktadır. hizlisaat.com’da kategorilerden Guess marka analog saatlere ulaşılarak buna göre tercih yapılabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.