Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Movado Saat Bayan İçin Birbirinden Şık Modeller

Kadınlar için en önemli aksesuarlardan biri olan kol saatleri içerisinde en dikkat çekici markalardan bir tanesi Movado’dur. Movado saat bayan modelleri birçok seçenek ile kullanıcılarına sunulurken; bu saatlerin oldukça şık olması da dikkat çekici olmaktadır. En şık modellerden bir tanesi 3680014 isimli Movado saati olurken; bu saatin kusursuz görüntüsü oldukça dikkat çekicidir. Saatin kusursuz görüntüsünün yanında giyim ile uyumlu ve şık olması da dikkat çekicidir. Analog, yumuşak renk dokusu ve sade görünümü ile eşsiz bir görünüm kazandıran bu saatin kayış tipi ise saatin kadranı ile kusursuz uyum sağlamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Movado Bayan Saat Modelleri

Movado bayan saat modelleri en çok tercih edilen markalardan biri olurken; saatin kalitesi ve giyim ile uyumlu bir tarz oluşturması buna etken sebeplerden bazılarıdır. Bu markanın yinede en çok tercih edilen modelleri ise 3680014 ve 3600084 olmaktadır. Movado saat bayan modellerinden 3680014’ün öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ise saatin çelik yapılı ve su geçirmez olmasıdır. 3680014 ve 3600084 modellerinin her ikisinde de ön plana çıkan önemli özelliklerden bir tanesi ise sade ve şık tasarıma sahip olması. Ayrıca her iki modelde de kayış tipi seçiminin kaliteli ve uzun ömürlü olması da yine bu iki modelin en çok tercih edilen saatlerden olmasını sağlamaktadır.

İndirimli Movado Bayan Saat Fiyatları

Movado bayan saat modelleri fiyatları saatin özellik ve kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Hizlisaat.com’da en uygun fiyatları ile satışa sunulan Movado kadın saatleri kaliteli, şık ve uygun fiyatları ile kullanıcıların tercihine sunulmaktadır.

Movado Bayan Saatlerin Kayış Tipi Nasıldır?

Movado saat bayan modellerinde farklı kayış tipleri bulunmaktadır. Metal çelik ve deri gibi kayış tiplerine sahip olan bu saatler; farklı desen, renk ve tarzlarda da bulunmaktadır. Movado bayan saat modellerinde genellikle kasa ve kayış tipleri aynı malzemeden yapılmaktadır. Metal kasa ve metal kayış özellikli saatler ile birlikte deri kayış ve deri barındıran kasa saatlerde bulunabilmektedir. Farklı tipte kayış özelliği barındıran bu saatler giyim ve tarza hitap edecek farklılıkları ile ön plana çıkmaktadır.

Movado Kadın Saat Özellikleri Nelerdir?

Movado bayan saat modellerinin genel özellikleri şöyledir; camının safir kristal olması, makine tipinin Quartz (pilli) olması, 3 ATM su geçirmez özellik taşıması… Bu özelliklerin yanında modeller bağlamında birbirinden farklı özellikler barındırmaktadırlar.
Kapat
Filtre
Movado 3600084 Kadın Kol Saati
9.655,24 TL
11.032,88 TL
Sepette %5 indirim 9.172,48TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.