Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

Çocuk Kol Saatleri

Çocuklar da en az yetişkinler kadar aksesuar kullanımına önem verir. Erkek ve kız çocukları için farklı tasarımlarda kol saatleri üretilir. Onların sevecekleri ve kullanmak isteyecekleri tasarımlara sahip çocuk kol saati modelleri analog ve dijital olmak üzere ikiye ayrılır. Küçük yaştaki çocuklar için genellikle dijital kol saati seçenekleri tercih edilirken yaşça biraz daha büyük olan çocuklar için analog saat modelleri tercih edilebilir. Çocuklarınıza kolay öğrenebilecekleri bir modelde saat alarak onları mutlu edebilirsiniz. Küçük yaştan itibaren kol saati kullanmak zaman planlaması ve sorumluluk duygusunu geliştirir. Farklı kol saati seçenekleri sayesinde çocuğunuza gün içerisinde zaman planlaması yapmayı öğretebilirsiniz. Bu da erken yaşta sorumluluk sahibi olması açısından önemlidir. Çocuklarınıza doğum günü ve karne zamanı gibi dönemlerde sevdikleri renklerde çocuk saatleri alarak onları mutlu edebilirsiniz. Çocukların kıyafetlerinin de tamamlayıcı aksesuarı olan kol saatleri çocukların dikkatini çeker ve beğenisini kazanır. Siz de Hızlı Saat’ten markaları inceleyerek en güzel modeli çocuğunuza alabilirsiniz.

Çocuk Saati Modelleri

Çocuk saati modelleri iki farklı çalışma prensibine sahiptir. Analog kol saatleri klasik saat modelleridir. Kadran içerisinde yelkovan, akrep ve modele göre saniye bulunan ve 1’den 12’ye kadar rakamların yer aldığı bir saat modelidir. Dijital saat modellerinde ise saat 1’den başlar ve 24’te biter. Analog saat modelleri öö/ös prensibi ile çalışırken dijital saatlerde öğleden sonra saatler 13, 14, 15 diye devam eder. Bu nedenle küçük yaştaki çocuklar için oldukça kolaydır. Çalışma prensiplerinin yanında çocuk saatleri farklı tasarımlara sahiptir. Kız ve erkek çocuklarının ilgi alanlarına uygun olacak şekilde farklı renk ve desenlerde tasarlanır. Çocukların sevdiği ve dönemsel olarak popüler olan çizgi film karakterlerinin yer aldığı saat modelleri, kalp, çiçek ya da geometrik desenlerin yer aldığı desenli saat modelleri de vardır. Çocuğunuzun seveceğini düşündüğünüz bir modeli satın alabilir ve onu sevindirebilirsiniz.  Çocukların zamanı kullanmayı ve iyi değerlendirmeyi öğrenmesi için kol saati oldukça gerekli bir aksesuardır. Kol saatlerinin kasaları da farklı materyallerden üretilir. Plastik, çelik, metal, alüminyum gibi materyallerden üretilen saat modellerinin yanında altın ve gümüş gibi diğer materyallere görece daha değerli materyallerden üretilen saat modelleri de vardır. Kayış kısımları deri, silikon, hasır, metal gibi farklı materyaller kullanılarak üretilir. Çocuk saat modelleri daha çok canlı ve dinamik renklere sahiptir. Beyaz, siyah gibi klasik renklerin yanında kırmızı, pembe, mavi, turuncu, yeşil, sarı gibi daha dikkat çekici renklerde tasarlanır. Su geçirmez özellikleri sayesinde çocuğunuz duş alırken, havuz ya da deniz kenarında oynarken saatini çıkarmasına gerek kalmaz. Geniş renk ve model yelpazesi sayesinde çocuğunuzun beğendiği ve sevdiği renklerde tasarlanan saat modellerini kolayca bulabilir ve avantajlı fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Çocuk Saati Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar

Çocuklar sevdikleri ürünlere bağlanır ve devamlı olarak onları kullanmak isterler. Bu nedenle çocuğunuzun beğeneceği ve seveceği tarzda bir kol saati almak oldukça önemlidir. Çocuğunuza saati almadan önce onun fikrini de alabilirsiniz. Hediye olarak satın almayı düşündüğünüz modellerin ise rengini çocuğunuzun en sevdiği renkleri göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. Çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterinin yer aldığı bir saat modelini onun için satın alabilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Çocuğunuzun yaş ve bilek kalınlığını göz önünde bulundurarak saat kadranının büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Aynı şekilde kayış uzunluğuna da çocuğunuzun bilek kalınlığını ve yaşını göz önünde bulundurarak karar vermeniz doğru olur. Direkt olarak cilt ile temas eden saat kayışlarına karşı alerji söz konusu olduğunda çeşitli cilt rahatsızlıkları ortaya çıkabilir. Bu nedenle çocuğunuzun metal, silikon ya da deri tercih edeceğiniz kayış materyaline alerjisinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Tüm bunlarla birlikte hafif çocuk saati modellerini tercih etmeniz kolay kullanım açısından iyi bir tercih olur. Saatin su geçirmez özellikte olması da uzun süreli kullanım açısından önemli bir detaydır. Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak çocuklarınıza saat alabilirsiniz. Çocuğunuz için uygun olan ve tasarımıyla öne çıkan çocuk saati modellerini Hızlı Saat’ten satın alabilirsiniz.

Çocuk Saati Fiyatları

Çocukların kıyafetleriyle uyumlu ve zevklerine uygun kol saatleri şık olmasının yanında eğiticidir. Çocuklar saat okumayı öğrenirken aynı zamanda planlama da yapabilirler. Çocuklarınıza tuttukları takımların renklerinde de saat alabilirsiniz. Çocuk saati fiyatları ürünlerin özelliklerine ve üretici firmaların satış politikalarına göre değişiklik gösterir. Analog saat modelleri ile dijital saat modellerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Öte yandan birçok farklı marka ve saat modeli arasından kendi bütçenize uygun olan modelleri pratik bir şekilde sıralayabilirsiniz. Ürünleri filtreleme kısmından maksimum ve minimum tutar belirleyerek sadece belirlediğiniz fiyat aralığındaki ürünleri görüntüleyebilir ve beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü çocuk kol saati modellerini seçerken çocuğunuzun bilek kalınlığını ve zevklerini göz önünde tutmayı unutmamalısınız. Saat seçimi yaparken malzemelere de dikkat ederek alerjik reaksiyon yapmayacak modelleri tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzu sevindirmek için hemen siz de bir çocuk kol saati modellerini Hızlı Saat’ten inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Erkek Çocuk Saatleri - Kız Çocuk Saatleri 

Dijital Çocuk Kol Saati Modelleri Hangileri?

Çocuklar, yetişkinlerin kullandığı pek çok eşyaya öykünür ve kullanmak isterler. İhtiyaçları olsun veya olmasın yetişkinlerde gördükleri saat, gözlük, takı, ayakkabı gibi pek çok ürünün kendilerinde de olmasını isterler. Bu büyüme arzusuna destek olabilecek şekilde dizayn edilen, çocukların kendilerini yetişkin gibi hissedebileceği çocuk ürünleri çok sayoda bulunmaktadır. Bu ürüünlerden birisi de saattir. Çocuk saatleri, çocukların hem eğlenebilecekleri hem de zamanı kontrol edebilecekleri ürünlerdir. Rengarenk tasarımları ve silikon kayışlarıyla çocuk kol saatleri, analog veya dijital çalışma tipine sahip olabilmektedir. Çocukların çok sevdikleri bir çizgi film karakteri olan Kral Şakir ve arkadaşlarının görsellerinin yer aldığı Kral Şakir çocuk kol saatleri, kullanıcıların severek kullandığı çocuk saati modelleridir. Kral Şakir KS5029-2 Digital Mavi Erkek Çocuk Kol Saati, Kral Şakir KS5032-3 Digital Turuncu Erkek Çocuk Kol Saati, kapaklı bir tasarım olan Kral Şakir KS8824-2 Mavi Erkek Çocuk Kol Saati, kronometreli Kral Şakir KS9469-4 Işıklı Mavi Erkek Çocuk Kol Saati ve Kral Şakir KS8664-2 Işıklı Pembe Kız Çocuk Kol Saati modelleri, en sevilen modeller arasında yer almaktadır.

En İyi Çocuk Kol Saati Markaları Hangileri?

Yetişkinler için saat üreten pek çok marka, çocuk saatlerini farklı marka isimleriyle satışa sunmaktadır. Çocukların kendilerine özel markaları ve ürünleri olması, onların birer birey olma gerçekliğini desteklemekte ve kendilerine özel üretilmiş ürünlerle çocukları mutlu edebilmektedir. Kral Şakir, LoL Suprise gibi markalar yalnızca çocuk saatleri üreten markalardır. Cockpit markası ise hem yetişkinler hem de büyük yaştaki çocuklar için kol saati üreten tek markadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.