Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Marc Jacobs Saat Bayan İçin En İyi Modeller

Günümüzde aksesuar anlamında en dikkat çeken ürünlerden bir tanesi kuşkusuz kol saatleridir. Bu anlamda birçok marka ve model kol saati bulunmakla birlikte; giyim ile uyumlu olması istenilen kol saatleri erkek ve erkekler için özel üretilmektedir. Kol saatinde önemli markalardan biri olan Marc Jacobs ise ürettiği saatler ile dikkat çekiyor. Marc Jacobs saat bayan modelleri arasında dikkat çekici modellerden bazıları Marc Jacobs MBM1318, Marc Jacobs MJ3582, Marc Jacobs MBM 3440 şeklindedir. Marc Jacobs MBM1318 model şık deri kayışı ve analog özelliği ile dikkat çekerken, MJ3582 model saat ise metal kayışı ve Quartz makine tipi ile dikkat çekiyor. Yine MBM3440 model saatinde önemli özelliklerinden bir tanesi kasa ve kayışının çelik olması ve Quartz makine tipine sahip olması olarak görünüyor. Ayrıca bu modelde ek göstergeler ve mineral özellikli saat camı mevcuttur.

Marc Jacobs Kadın Saat Fiyatları

Marc Jacobs kadın saat modelleri fiyat açısından uygun saat markaları arasında kabul edilmekle birlikte; hizlisaat.com’da en uygun fiyatları ile tercihler arasına dahil edilmektedir. Fiyat aralıkları modelden modele farklılık gösteren bu saatlerde özellikler ve kalite açısından fiyat farkından bahsetmek mümkün olabilmektedir.

Marc Jacobs Bayan Saat Özellikleri

Marc Jacobs saat bayan modellerinde de tüm saatler gibi özellikler dikkat çekmektedir. Modelden modele farklılık gösteren bu özellikler genel ve bazı modellere özel olarak değişkenlik göstermektedir. Marc Jacobs kadın saat modellerinde genellikle metal ve deri olmak üzere iki kayış tipi kullanılmakla birlikte bu saatler analog olarak üretilmektedir. Her saat modelinde farklı özellikler görünebilmekle birlikte; bazı saatlerde ek göstergeler (takvim, saniye gibi) bulunabilmektedir. Yine genel özelliklerden bir tanesi ise saatlerin mineral özellikli camlardan üretilmiş olmasıdır. Bu saatlerde modelden modele farklılık gösteren bir diğer özellik ise saat kasasının geniş veya ince çaplı olarak değişkenlik gösterebilmesidir.

Marc Jacobs Bayan Saat Modellerinde Kayış Tipi Nasıldır?

Marc Jacobs saat bayan modellerinde kayış tipleri genellikle deri ve çelik olmaktadır. Bu iki tipte farklı renk ve tarzlarda üretilen saatlerin her tarz giyime uyumluluk gösterebilmesi için model sayısı çok çeşitlidir. Kayış tiplerinde tek desen veya sade görünüm de yine modelden modele farklılık göstermekle birlikte; kasa tarzı ile uyumlu kayış tercihlerinde bulunulmaktadır.

Marc Jacobs Kadın Saat Modelleri Analog Mu?

Şüphesiz kol saati piyasasında en belirgin fark analog ve dijital tercihler arasındadır. Bu ayrıma göre Marc Jacobs kadın saat modellerinin analog olarak üretildiğini ve bu tercihte bulunanların seçim yaptığını belirtmekte fayda olacaktır. Analog saat tercihinde bulunanlar daha klasik görünümlü tercihler nedeniyle bu seçimleri yapmakla birlikte model açısından da analog saat skalası çok daha geniş bir yelpazede sunulmaktadır.
Kapat
Filtre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.