Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre
Diesel DZ1437 Erkek Kol Saati
2.099,00 TL
3.951,21 TL
Sepette %5 indirim 1.994,05TL
Diesel DLO200/S 01Q 48 Unisex Güneş Gözlüğü
2.199,00 TL
2.208,03 TL
Sepette %5 indirim 2.089,05TL

En Çok Tercih Edilen Diesel Saat Modelleri

Kol saatleri markaları içerisinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Diesel’in birçok farklı model kol saati bulunmaktadır. Diesel saat modelleri içerisinde en çok tercih edilen bazı örnekler ise şöyle; DZ4355, DZ7400 ve DZ7425. Diesel DZ4355 model saatin ön plana çıkan bazı özellikleri şöyle; saatin kordon tipi ve kasa tipi çeliktir. Saatin makine tipi Quartz ve analogtur. Saatin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ise kadranında ek göstergelerin olmasıdır. Diesel saatleri içerisinde en dikkat çeken modellerden biri olan DZ7400’ın bazı özellikleri şöyle; ek gösterge olarak takvim ve kronometre özellikleri bulunan saatin, makine tipi Quart ve ayrıca çalışma tipi ise analogtur. Saatin su geçirmez seviyesi 3 ATM olmakla birlikte saatin kayışı ise deriden yapılmıştır. DZ7425 model saatin ön plana çıkan farklı özelliği ise 24 saatlik ek gösterge özelliği ve 5 ATM seviyesine sahip su geçirmez özelliğidir.

Diesel Saatleri Seçeneklerinde En İyi Özellikler

Diesel kol saati modellerinde ön plana çıkan bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden bazıları ise şöyledir; Diesel’in kendine has tarzı bulunmaktadır ve bu özellik her modelde kendini hissettirmektedir. Bir diğer özellik ise saatlerin takvim, kronometre ve 24 saat gibi özelliklere sahip olmasıdır. Yine öne çıkan bir diğer özellik ise saatlerin su geçirmez özelliklerine sahip olmasıdır. Bu modellerin su geçirmez özellikleri 3 ila 5 ATM arasında değişmekle birlikte farklı ATM seviyelerine sahip modelleri de bulunmaktadır.

En Uygun Diesel Saat Fiyatları

Diesel saat fiyatları hizlisaat.com’da en uygun fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Kullanıcıların kolaylıkla saatin detaylarına ve özelliklerine ulaşması mümkün olmakla birlikte saatin indirim fırsatları da yine kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Diesel saat modelleri birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Bu fiyat farklarını oluşturan şeyler ise saatin özellikleri, kullanılan malzemeler ve ek özellikler gibi olmaktadır.

Diesel Kol Saati Modelleri Kaç ATM?

Kol saatlerinde ATM seviyesine en çok dikkat edilen özelliklerden bir tanesidir. Diesel saatleri bu anlamda farklı seviyelerine sahiptir. ATM seviyesi saatin su geçirmezlik özelliğini göstermektedir. Su geçirmez özellik olarak en kaliteli markalardan biri olan Diesel kol saati modelleri farklı 3 ila 5 arasında değişen ATM seviyelerine sahiptir. Bazı Diesel saat modellerinde ise bu seviye daha farklı olabilmektedir.

Diesel Saatleri Kayış Tipi Nasıldır?

Kol saatlerinde tarzı ve farklılığı yansıtan en önemli yanlardan bir tanesi kayış tipi, malzemesi, deseni ve rengidir. Bu nedenle kayış tipi kullanıcılar tarafından dikkat edilmektedir. Diesel kol saati modellerinde kayış tipleri ise deri, çelik veya silikon olmaktadır. Farklı tiplere sahip bu modeller arasından kullanıcılar kendilerine en uygun saat modeline kolaylıkla seçebilmektedir. Bu seçimler hizlisaat.com’da tüm özellik, detay ve fiyatları ile kolaylıkla yapılabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.