Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

En Şık Klasse14 Bayan Saat Modelleri

Klasse14 bayan saat markası modelleri kadınlar tarafından en tercih edilir markalardan bir tanesidir. Farklı modellerde üretilen bu saatler şık, sade ve eşsiz görünüme sahiptirler. Hizlisaat.com’da uygun fiyatlarla satışa sunulan bu saatler her tarz giyime uygun olarak farklı modellerde üretilmektedirler. Klasse14 V017BK005W ve Klasse14 V014BK002W modelleri bu markanın dikkat çekenleri olmaktadır. Klasse14 V017BK005W 3 ATM su geçirmez özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu saatin makine tipi Quartz (pilli) olmakla birlikte, saatin bir diğer özelliği ise analog olmasıdır. Hasırdan yapılmış kayışı ve siyah rengi ile oldukça dikkat çekici olan bu saatin kasa tipi ise çeliktendir. Klasse14 bayan saat modelleri arasında dikkat çeken bir diğer model Klasse14 V014BK002W ise deri kayış tipine sahiptir. Analog özelliğine sahip olan bu saatin kasa tipi çelik ve cam tipi ise mineraldir.

Klasse14 Bayan Saat Cam Yapısı

Klasse14 kol saatlerinde en dikkat edilen özelliklerden bir tanesi kuşkusuz cam tipidir. Sade ve şık görüntüsü kadranına da yansıyan bu saatin cam tipi mineraldir. Bu sayede daha kolay, konforlu ve kaliteli bir sunum sağlamaktadır. Bunun dışında markanın bazı modellerinde farklı cam tipleri görülebilmektedir.

Klasse14 Bayan Saat Fiyatları

Klasse14 bayan saat modelleri uygun fiyatlı markalardan bir tanesi olmaktadır. Farklı modellere ayrılan markanın çeşitliliği özelliklerine de yansımaktadır. Farklı özelliklere sahip olan saatlerin fiyatlarında da farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Hizlisaat.com bu anlamda en uygun fiyatlarla Klassen14 saatlerini kullanıcı hizmetine sunmaktadır.

Klasse14 Bayan Saatler Su Geçiriyor Mu?

Klasse14 bayan saat modellerinin en dikkat edilen özelliklerinden bir tanesi su geçirir / geçirmez özelliği olmakla birlikte bu modellerin genelinde su geçirmez özellik bulunmaktadır. Su geçirmeme dayanıklılığı ise genellikle 3 ATM olmaktadır.

Klasse14 Bayan Saat Kasa Şekli Nasıldır?

Klasse14 kendine has bir görünüm ile üretilmektedir. Klasse14 bayan saat modellerinin kendine has tarzları kasa şekline de yansımaktadır. Sade, şık bir görünüme sahip olan bu saatler genellikle çelik kasa tipine sahiptirler ve şekil olarak da yuvarlak olmaktadırlar. Kasayı saran desen çizgisinin inceliği de yine markaya dair has özelliklerden bir tanesidir.
Kapat
Filtre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.