Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Dice Kayek Bayan Saat Özellikleri

Dice Kayek bayan kol saatleri geniş özellikleriyle birçok kadını mest eden saatlerden birisidir. Onlarca farklı modeli bünyesinde barındıran marka, uygun fiyatlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Markanın en fazla sevilen ve önemli görülen özellikleri ise su geçirmeme, çelik kasa, geniş renk çeşidi, kronometre, takvim ve dünya saati gibi detaylardan oluşmaktadır. Su geçirmeme özelliği sayesinde günlük su ile yaşayacağınız temas da herhangi bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçmektedir. Geniş renk çeşidi sayesinde dilediğiniz renge sahip Dice Kayek bayan kol saati çeşidine sahip olabilirsiniz. Ayrıca kronometre ve alarm özellikleri sayesinde günlük planlarınızı eksiksiz olarak yerine getirebileceksiniz.

Dice Kayek Kadın Saat Model Seçenekleri

En fazla sevilen Dice Kayek bayan saat modellerine bakıldığında ise Dice Kayek DK.1.AG1182.03, Dice Kayek DK.1.AG1174.07 ve Dice Kayek DK.1.AG1167.07 ön plana çıkmaktadır. Geniş avantaj imkanları sağlayan bu saatler, özellikleriyle de günlük yaşantınızı kolaylaştırmaktadır. Dice Kayek DK.1.AG1182.03 gri kadran rengi ve 3 ATM’ye kadar su geçirmeme özelliğine sahiptir. Mineral cam sayesinde kolay temizlenme ve zor kirlenme imkanını sağlar. Çelik kayış tipinden kaynaklı olarak olası darbelere karşı deformenin ve zarar görmeni önüne geçmektedir. Dice Kayek DK.1.AG1174.07 ise en fazla tercih edilen Dice Kayek kadın saat çeşitlerinden birisidir. Bu seri de yeşil renk tonu ön plana çıkmaktadır. Quartz makine tipi ve analog çalışmayla eşsiz bir tasarım keyfini ortaya çıkartmaktadır. Kayış renginin yeşil, kasa tipinin çelik olmasıyla da önemli bir avantaj sağlamakta olduğunu hatırlatmakta fayda var.

İndirimli Dice Kayek Bayan Saat Fiyatları

En uygun fiyatlı Dice Kayek bayan saat fiyatları için hizlisaat.com adresini tercih edebilirisiniz. Onlarca farklı model sayesinde eşsiz fırsatlara sahip olabilir, kısa bir sürede saatinize sahip olabilirsiniz.

Dice Kayek Bayan Kol Saati Modelleri Kaç ATM?

Saatleri en önemli özelliklerinden birisi de ATM değerleridir. ATM değeri, saatin suya karşı ne denli dayanıklılık sağladığını ortaya çıkartır. Dice Kayek kadın saat çeşitleri ortalama olarak 3 ila 10 ATM arasında değişen değerlere sahiptir ve suya karşı tam koruma sağlamaktadır.

Dice Kayek Bayan Saatler Mineral Cam Mı?

Dice Kayek bayan kol saati genellikle mineral camla üretilmektedir. Mineral cam onlarca farklı avantaj sağlamasının yanı sıra kirlenmeye karşı güçlü bir bariyer oluşturur. Güneş ışığının en yoğun olduğu günlerde bile herhangi bir yansımanın önüne rahatlıkla geçmektedir.
Kapat
Filtre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.