sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Lee Cooper Saat Modelleri

1908'den beri Lee Cooper, Londra'nın Doğu Yakasının kalbinden başlayan macerasına yüksek kaliteli ürünler üreterek devam etmektedir. Lee Cooper markası, Dünya Savaşı sırasında ordu için iş kıyafetleri üretmek üzere Morris Cooper tarafından kurulmuş bir markadır. Özünde İngiliz olan Lee Cooper'ın tutkusu, kaliteye olan bağlılığı, markayı klasik, otantik ürünlerin öncüsü haline getirmiştir. Lee Cooper ürünlerinin tamamı, şu anda dünya çapında yüzden fazla ülkede, beş yüz tek markalı perakende mağazası ve dünyanın önde gelen perakende şirketlerinin mağaza içi alanları dahil yedi binden fazla satış noktasında satılmaktadır. Bu geniş ağı oluşturan en önemli etken, Lee Cooper saatlerinde de görülebilecek olan özgün ve yenilikçi tasarım tutkusu, kalite ve güvene bağlılık ilkesidir. Marka, seçici tüketicilere şapkadan ayakkabıya ve tabii ki saat ve gözlükle ilgili her şeyi sunan baştan ayağa yaşam tarzı koleksiyonuyla tanınmaktadır. Lee Cooper saat modelleri, rahatlığın, asaletin ve görkemli bir duruşun sembolleridir. Kullanıcılara olağan dışı bir deneyim sunan Lee Cooper markası, ürettiği kaliteli ve özgün kol saatleriyle gönülleri fethetmiş, ürünleriyle kullanıcıların yaşam tarzının bir parçası haline gelmiştir.

En Cazip Lee Cooper Saat Fiyatları

Deri, kumaş, hasır, çelik gibi kayış tiplerine sahip, çelik kasalar kullanılan Lee Cooper saat fiyatları malzeme bilgisi ve modellere göre değişkenlik arz etmektedir. En uygun Lee Cooper saatleri hizlisaat.com’da kullanıcılarını beklemektedir.

Lee Cooper Kol Saati Modellerinde En İyi Özellikler

Özgün kadran tasarımıyla dikkat çeken Lee Cooper saatlerinin en iyi özelliği kullanım rahatlığı sunmasıdır. Bileğe zarar veremeyen, sıkmayan, terletmeyen özel malzemelerle üretilen Lee Cooper kol saatlerinin renkleri mavi, siyah, kırmızı, gümüş, altın, rose gold gibi klasik renklerdir. Gün göstergesi, takvim, 24 saat göstergesi ve kronometre çok sayıdaki Lee Cooper kol saatinde bulunan özellikler arasındadır.

Lee Cooper Saat Modellerinde Kayış Tipi Nasıldır?

Lee Cooper saatleri tarzlara göre ayrışmaktadır. Tüm modellerinde çelik, hasır, deri ve kumaş kordonlara rastlamak mümkündür.

Lee Cooper Saat Modellerinde Gün Göstergesi Var Mı?

Lee Cooper LC06378.339, Lee Cooper LC06803.130 ve Lee Cooper LC06822.990 kol saati modelleri dışında kalan tüm Lee Cooper saatlerinde gün göstergesi bulunmaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.