Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

En Şık Michael Kors Bayan Saat Modelleri

Şık saat kullanmak isteyen birçok kadın Micheal Kors kadın saat modellerine göz atıyor. Mihceal Kors kadın saat seçenekleriyle eşsiz bir aksesuarı, kadınlara armağan ediyor. Zarif ve asil bir tasarım ölçüsüne sahip olan saatler, birçok noktadan avantaj sağlıyor. Micheal Kors bayan saat modellerine bakıldığında ilk olarak Michael Kors MK3792, Michael Kors MK3433 ve Michael Kors MK5896 serileri ön plana çıkıyor. Micheal Kors Mk3792, Quartz çalışma tipine sahip ve 3 ATM’ye kadar su geçirmeme özelliği bulunuyor. Mineral cam özelliğinin yanı sıra altın kayış rengine sahip. Altın renkleri, saatin zarifliğini ön plana çıkartmakta. Ortalama olarak 38 mm kasa çapına sahip olmasıyla da bileklere uygun bir konfor alanı yaratıyor. Micheal Kors kadın saat çeşitlerinden birisi olan MK33 ise çelik kasa tipine sahip. Füme kayış rengiyle şık bir görünüm yaratan saat, çelik kayış tipini bünyesinde barındırıyor.

Michael Kors Kadın Saat Özellikleri

Saatlerin özellikleri konforlu ve rahat bir kullanım için son derece önem taşımaktadır. Bundan kaynaklı olarak yeni bir saat temin etmek isteyenler, ilk olarak saat özelliklerine bakmaktadır. Uzun yıllardır milyonlarca kadın kullanıcıya ürünlerini taktim eden Micheal Kors markası, özellik noktasında da adından söz ettiriyor. Saatlerinde genel olarak uzun ömürlü olabilmesini sağlayacak şekilde dizayn eden marka, su geçirmez özelliğiyle de başarılı sonuçları ortaya çıkartmakta. Bunların yanı sıra Micheal Kors kadın saat, tasarım kriterleriyle de birçok markaya göre, olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Genellikle çelik kayış tipine sahip olması ve mineral cam özellikleriyle konfor alanını bir üst düzeye taşımaktadır.

Michael Kors Bayan Saat Fiyatları

Her markada olduğu gibi MK kadın saat fiyatları üzerinden de farklı fiyatlar bulunmaktadır. Bu fiyat farklığının sebepleri ise serilerin özellikleriyle alakalıdır. Örneğin Micheal Kors markasının taşlı saatleri ve taşsız saatleri bulunmaktadır. Taşlı saatler, taşsız saatlere göre nazaran biraz daha yüksek bir fiyata sahiptir. Bu yüzden fiyatlar, ürünlerin özelliklerine göre son derece farklılık göstermektedir. En uygun fiyatlı Micheal Kors kadın saat seçeneklerine ulaşmak için hizlisaat.com’u ziyaret edebilirsiniz. Güncel kampanyalardan faydalanabilir bütçe dostu Micheal Kors kadın kol saati temin edebilir, günlük ihtiyaçlarınızı ve şıklığınızı giderebilirsiniz.

Michael Kors Kadın Kol Saati Çelik Mi?

Uzun ömürlü ve dayanıklı bir üretim politikasına sahip olan Micheal Kors, çelik de dahil olmak üzere çeşitli üretimlerde saatlere imza atmaktadır. Çelik Micheal Kors saatleri, uzun yıllar boyunca kullanma şansını, kullanıcısına armağan etmektedir. Ancak marka sadece çelik kol saati üretimini gerçekleştirmemektedir. Farklı çeşitlerde de üretimleri bulunmaktadır.

MK Kadın Saat Kayış Tipleri Nasıldır?

MK kadın saat modelleri kayış tipleri olarak da farklılık göstermektedir. Genellikle çelik kayış tipine sahip olan marka, plastik üretimi de gerçekleştirmektedir. Bazı Micheal Kors bayan saat serilerinde çelik ve plastik karışımı kayış tipleri bulunmaktadır. Bu sayede hem hafif hem de dayanıklı bir saat deneyimi, kullanıcıya armağan edilebilmektedir.
Kapat
Filtre
Burberry BU9407 Kadın Kol Saati
5.999,00 TL
5.999,00 TL
Sepette %5 indirim 5.699,05TL
MICHAEL KORS MK6356 KOL SAATİ
6.999,00 TL
8.380,00 TL
Sepette %5 indirim 6.649,05TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.