sadsad x
asdasd

Spor Şık Gant Bayan Saat Modelleri

Kol saatleri çok eski yıllardan beri kullanılmaya başlamış ve teknolojik gelişim ile birlikte saatlerin kullanım alanları daha çok aksesuar olmuştur. Erkek ve kadınlar için en ilgi çeken aksesuarlardan birisi olan kol saatleri farklı tarzlara uygun üretilmektedirler. Gant bayan saat modelleri de yine farklı tarzlara uyum sağlaması için üretilmiş olmakla birlikte modellerin farklı özellikleri ise tercih anlamında önemsenmektedir. Gant kadın saat modelleri her türlü özel güne, giyime uygun olabileceği gibi spor tarzına da sahip olabilmektedir. Spor kol saatleri arasında en dikkat çeken markalardan biri olarak öne çıkan Gant’ın spor modelleri birbirinden şık görünüme sahiptir.

İndirimli Gant Kadın Saat Fiyatları

Bayanlar için en önemli aksesuarlardan biri olan kol saatlerinin fiyatları saat tercihinde dikkat edilen noktalardan bir tanesi olmakla birlikte indirim fırsatları da araştırılmaktadır. Gant saat kadın modelleri için indirim fırsatları bazı dönemlerde kullanıcılara sunulmaktadır. Bunun yanında hizlisaat.com’da saatler sürekli ve dönemsel indirimler ile tercihe sunulmaktadır. İndirim fırsatları ise kullanıcıların bilgisine açılmaktadır.

Gant Kadın Kol Saati Modellerinde Öne Çıkan Özellikler

Gant kadın kol saati modelleri birbirinden farklı özellikler barındırmaktadır. Kol saati seçiminde saatin özellikleri dikkatle takip edilirken, Gant marka saatlerde öne çıkan bazı özelliklerin yanında modelden modele farklı özellikler de görülebilmektedir. Gant saatlerde öne çıkan bazı özelliklerden bir tanesi analog olmasıdır. Analog yapıya sahip olan bu saatlerin kasa ve kayış malzemesi değişkenlik gösterebilmektedir. Kadranda da farklı tarz veya temalar kullanılan bu saatlerin içerisinde takvim, kronometre gibi ek göstergeler de bulunabilmektedir. Genellikle çelik kasadan üretilen bu saatlerin makine tipleri ise Quartz olmaktadır. Saatlerin camı ise genellikle kristal cam yapısındadır.

Gant Bayan Saat Kayış Renkleri Neler?

Kol saatlerinde dikkat edilen ve dikkat çeken bir diğer özellik saatin kayışıdır. Saat kayışının hangi malzemeden yapıldığı, rengi ve tarzı tercih için seçenek oluşturmaktadır. Gant bayan saat modellerinde de bu farklılıklar görülmektedir. Saatlerde farklı malzemelerden kayışlar kullanılmakla birlikte bu malzemeler çelik, hasır veya deri olabilmektedir. Bunun yanında kayış rengi ise saat kadranı ile uyumlu olarak yumuşak renklerde olabilir. Bu renklerin yanında siyah, gri, beyaz, metalik ve altın renkler olabilmektedir.

Gant Kadın Saat Modelleri Su Geçiriyor Mu?

Kol saati seçiminde kuşkusuz en dikkat edilen özellik saatin su geçirir / geçirmez özelliğidir. Gant kadın kol saati modellerinde de bu özelliğe dikkat edilmektedir. Gant marka saatlerin modellerinde su geçirmez özellik bulunmakla birlikte bu özellik seviyesi ATM ile belirtilmektedir. ATM seviyesi ise modelden modele farklılıklar göstermektedir. Bazı saatlerde 5 ATM seviyesine kadar su geçirmez özellik barındırabilen Gant saat kadın modellerinin bazıları daha düşük ATM seviyesine sahip olabilmektedir.
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.