Rado Erkek Saat Modelleri, Rado Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Rado Saat

Rado Erkek Saatleri

Bir asırlık köklü bir tarihe sahip olan ve zengin geçmişini meydana getirmiş olduğu kaliteli saatlerle onurlandırmayı başaran İsviçreli saat üreticisi RADO markasının temelleri 1917 yılında atıldı. Yılda yarım milyonun üzerinde üst düzey bir işçilikle tasarlanmış saat modellerini dünyanın dört bir yanındaki saatseverlerle buluşturan RADO saat ve aksesuar sektöründeki en başarılı markalardan da bir tanesidir.

İsviçre, Lengnau’da kurulduğu tarihten bu yana yenilikçi tasarım özellikleriyle ve kaliteli materyallerle donatılan dünyanın en karizmatik ve en dayanıklı saatleriyle bilekleri süslemeye devam ediyor. Dünyaca ünlü Swatch Group bünyesinde hizmet vermeye devam eden RADO, dayanıklı materyallerden oluşturduğu güçlü ve işlevsel saatleri hizlisaat.com güvencesiyle huzurlarınıza geliyor.  

RADO Erkek Saatleri

RADO erkek saatleri, teknolojik özellikleri ve yenilikçi tasarımlarıyla Avrupa’dan Asya’ya toplamda 150’den fazla ülkede bulunan saatseverlerin hayallerini süslüyor. Saat üretim endüstrisinde benzersiz materyallerin kullanımında öncü bir marka olan RADO, genellikle saatlerinin üretiminde seramik, lantan, safir kristal, titanyum ve volfram karbür gibi sert ve dayanıklı elementlerden yararlanmaktadır. RADO ayrıca 2004 yılında piyasaya sürmüş olduğu V10K modeliyle de dünyanın en sert saati olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başardı. Kurulduğu tarihten bu yana, RADO, 20’den fazla uluslararası seçkin tasarım ödülünün de sahibi oldu. Hyperchrome, Diamaster, True, True Thinline, Centrix, Coupole, Original, Integral, Sintra, Ceramica, Florence ve Eseza isimlerinden oluşan koleksiyonlarıyla lüks ve kaliteli saat terimini farklı bir boyuta taşıdı. Şimdi ise meydana getirdiği yeni mühendislik harikalarıyla da köklü tarihini onurlandırmaya devam ediyor. Kaliteyi ve şıklığı yaşam tarzı haline getiren erkeklerin bileklerinde taşıdıkları güç olarak karşınıza gelen RADO erkek saatlerine hizlisaat.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

RADO Erkek Saat Fiyatları

RADO erkek saat fiyatları hizlisaat.com güvencesiyle en uygun fiyat etiketleriyle sizlerle. RADO ve daha birçok saat ustası tarafından meydana getirilen en güzel, en kaliteli ve en şık saatlere sahip olmak için sadece hizlisaat.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. RADO saat fiyatları, farklı model, farklı seri numarası ve eşsiz tasarımlara göre çeşitlilik göstermektedir. RADO erkek saat fiyatları konusunda en düşük fiyat garatisinin yanı sıra %100 güvenirlik garantisini de sizlerle buluşturuyoruz. En uygun fiyat ve taksit imkanlarıyla yüzlerce farklı tarzda saat içerisinden beğenmiş olduğunuz modelleri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Ayrıca fırsat ürünleri kampanyalarımızla da çok düşük fiyatlarla yeni saatinize sahip olabilir, kadıda ödeme ve iade kolaylığıyla da sorunsuz bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Aynı gün kargoya verilen siparişlerinizi kısa sürede sizlere ulaştırıyor ve sizlerin memnuniyetini kendi başarımız olarak kabul ediyoruz. Her zaman müşteri odaklı hizmette bulunmaya devam ediyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim ilkemizdir.

TÜM RADO ERKEK SAATLER