Bulova Bayan Saat Modelleri, Bulova Bayan Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Bulova Saat

Bulova Bayan Saatleri

Bulova Saat

Bulova Saat Joseph Bulova tarafından 1875 yılında kurulmuştur. 1912 yılında ilk saat üretim tesisini kuran Bulova saat, İsviçre’de saat üretimine başlamış oldu. 1919 yılında erkek saat modellerini sunan Joseph Bulova, birçok alanda yaptığı reklam ile de popüler olmayı başardı. Orijinal tarzının ötesinde hassas ve teknolojik araştırmalar da yapan Bulova, saatlerini geliştirmek ve farklılaştırmak adına sonsuz bir arayışa başladı. 1920 yılında çalışmalarını devam ettirmek adına bir gökdelenin çatısında kendisine gözlemevi kurdu.

Bulova Saat Modelleri

Farklılık arayanlar için değişik tarzlar sunan Bulova Saat, saat alanında birçok farklı model sunarak saat kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarmıştır. İsveç yapımı Bulova’nın birçok model koleksiyonu bulunmaktadır, bu koleksiyonlarda bulunan Modeller, her kitleye hitap edebilmek amaçlı birçok farklı tasarım ve görsellik çeşitliliğini barındırmaktadır. Bu koleksiyonlar, Bulova Accutron II, Precisionist, Diamond, Marine Star, Classic ve Automatic serileridir. Farklı donanımlara sahip bu seriler sayesinde, istediğiniz modeli, istediğiniz özelliğe sahip saati bulmak çok kolay.

Bulova Saat Fiyatları

Şıklığın ve kalitenin simgesi olan Bulova saatler, sunulabilen en uygun indirim oranları ile satılmaktadır. Sitemizde incelediğiniz modellerde farklı zamanlarda distribütör firmaların sunduğu kampanyalar ile yüksek indirimler sunulmaktadır. Bu indirimlerden faydalanmak için sitemizdeki Bulova saat modellerini takip edebilir, satın alabilirsiniz. 

TÜM BULOVA BAYAN SAATLER