Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

En Çok Tercih Edilen Wickers Saat Modelleri

Spor şık kol saatleri üreten Wickers markası, erkek ve kadınlar için ürettiği şık saatlerle kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmıştır. Wickers WKM-818-1BB Erkek Kol Saati siyah çelik kayışı ve spor şık görünümüyle erkekler tarafından en sık tercih edilen Wickers saat modelleri arasındadır. Siyah çelik kasasının içinde yer alan taraçalı siyah- beyaz kadranında saat/ dakika/ saniye göstergeleri beyaz zemin üzerine yerleştirilmiştir.

Wickers WBM-2105 Erkek Kol Saati modeli ise yine erkeklerin renklerinden dolayı en çok tercihi Wickers saatlerden birisidir. Kırmızı tonları ağırlıklı bir tasarım olan Wickers WBM-2105 Erkek Kol Saatin siyah deri kayışı üzerinde kırmızı dikişlere yer verilmiştir. Rose gold rengindeki saat kasası ve çerçevesi mükemmel bir ışıltı kazandırmaktadır. Kadran renkleri ise kırmızı, koyu kahverengi ve kahverengidir. Wickers WBL-1322 Bayan Kol Saati, tüm kadınların sahip olmak isteyeceği muhteşem bir ışıltıya sahiptir. Mavi tonlarıyla tasarlanan Wickers WBL-1322 Bayan Kol Saati, ince hasır kayışı, büyük çaplı saat kasası ve sade kadranı sayesinde kadınların favori Wickers saatlerinden biri haline gelmiştir.

İndirimli ve En Uygun Wickers Saat Fiyatları

Wickers markası, özel tasarımlı, kaliteli malzemeli ve birinci sınıf işçilikle üretilen kol saati modellerini herkesin ulaşabilmesi amacıyla oldukça uygun fiyatlı olarak satışa sunmaktadır. Wickers saat fiyatları kullanılan malzeme, model ve renklere göre değişkenlik göstermektedir. İndirimli ve en uygun Wickers fiyatları hizlisaat.com’da kullanıcıları beklemektedir.

Çelik Kasa Wickers Saat Özellikleri

Wickers saatlerin en önemli özellikleri muhteşem tasarımlarının yanı sıra oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmalarıdır. Çelik, Wickers saatlerin hem kasasında hem de kordonunda kendisine yer bulmaktadır. İlginç renk yelpazesiyle özgün tasarımlar ortaya koyan Wickers saatlerinde takvim ve gün göstergesi özellikleri bulunmaktadır.

Wickers Saat Modelleri Kaç ATM?

Wickers saat modellerinin tümü suyla temas halinde saat mekanizmasının zarar görmesini engelleyecek şekilde üretilmişlerdir. Wickers saatlerin su geçirmezlik ölçüleri her model için 5 ATM’dir.

Wickers Saat Modellerinde Cam Tipi Nasıldır?

Uzun ömürlü saatlerin olmazsa olmazı, toza ve darbeye karşı dayanıklı mineral camlardır. Wickers markası da saat modellerinin tümünde mineral cam özelliğine yer vermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.