sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Hem Günlük Hem Klasik Visetti Bayan Modelleri

Kadınların en büyük ihtiyaçlarından biri hem günlük hem de özel günlere uygun aksesuarlara sahip olabilmektir. Her tarz için farklı aksesuar almaktansa tek bir aksesuarla tüm tarzlara hitap etmek herkesin talep ettiği moda sorunlarından birisidir. Visetti kadın kol saati modelleri, kadın kullanıcılara bu imkanı sunan hem gündelik yaşamda kullanılabilecek kadar sade hem de özel gün ve gecelerde takılabilecek denli şık ve alımlı kol saatlerinden oluşmaktadır. Deri ve çelik kordonlarla uyumlu kadran tasarımları sayesinde uzaktan bakıldığında oldukça gösterişli duran Visetti bayan kol saatleri, her kadının zevkerline hitap edecek renk seçenekleri sunmaktadır.

Visetti Kadın Saat Fiyatları ve İndirimleri

Çelik, deri, silikon ve daha pek çok farklı saat malzemesinin kullanıldığı Visetti marka kadın saatlerinin fiyatları çok uygundur. Kullanılan malzemeler ve modeller Visetti kadın saat fiyatının belirlenmesine büyük bir etkendir. Hizlisaat.com adresin tüm Visetti bayan saat fiyatları titizlikle listelenmektedir.

Visetti Bayan Modellerinde En İyi Özellikler

Tasarım harikası Visetti kadın saatleri, sade ve şık tasarımlar barındırmaktadır. Bazı modellerde kronometre özelliği bulunan Visetti saat bayan modelleri, genellikle analog çalışma tipine sahiptir. Kasa çerçeveleri parlak taşlarla çevrili Visetti saat kadın modelleri, göz alıcı bir şıklık sunarak tercih edilen en iyi Visetti kadın saatleri olmayı başarmışlardır.

Visetti Kadın Saat Modellerinde Kayış Tipi Nasıldır?

Visetti bayan saatlerinin kayışları çelik veya deri olabilmektedir. Klasik ve gösterişli tarzda dizayn edilen modellerde, daha derin bir parlaklık sağlayan çelik kayışlı Visetti kadın saatleri en çok tercih edilen kadın kol saatleri arasındadır. Deri kayışlarla klasik ve geleneksel bir tasarım sunan Visetti markası, kadın kullanıcıların beğenisini toplamıştır.

Visetti Bayan Saat Modellerinde Gün Göstergesi Var Mı?

Visetti saat bayan modellerinin bir kısmında takvim, kronometre ve gün sayacı gibi özellikler bulunmaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.