sadsad x
asdasd

Raymond Weil Erkek Saat Çeşitleri

Dünyanın en iyi saat yapımcılarını bünyesinde barındıran İsviçre’nin özel atölyelerinde tasarlanan Raymond Weil saatler, İsviçre’nin atan kalbi Cenevre’de üretilmektedir. Geniş bir yelpazeye sahip Raymond Weil saat çeşitleri deri veya çelik kayışlı ürünler olarak kullanıcıların karşısına çıkabilmektedir. Şık renklerin profesyonelce kullanıldığı Reymond Weil saat erkek modelleri, siyah, lacivert, beyaz, gri gibi ağır başlı renklerin kombinasyonundan elde edilen müthiş uyumlarıyla göz kamaştırır. Dünyanın en iyi saat üreticilerinden olan Reymond Weil markası, kullanıcı memnuniyetini hedefleyen uzun ömürlü, dayanıklı saatler konusunda 1976 yılından bu yana çalışmaktadır.

Raymond Weil Erkek Saat Fiyatları

En kaliteli saat üreticilerinden biri olan Reymond Weil markasının erkek saat modellerinin fiyatları oldukça değişkendir. Özel tasarımlı, çok işlevli, özel malzemeler kullanılarak üretilen saatlerde fiyat diğerlerine nazaran daha yüksek olabilmektedir. En uygun Reymond saat fiyatları hizlisaat.com’da kullanıcılara sunulmaktadır.

Raymond Weil Erkek Kol Saati Özellikleri

Kalite, güvenilirlik ve sağlamlık üzerine yoğunlaşan Reymond Weil erkek saatlerinin en belirgin özellikleri suya, darbeleye, çizilmeye, hava koşullarına karşı dayanıklı olmalarıdır. Dışarıdan bakıldığında sıradan bir saat gibi görünebilen Reymond erkek kol saatleri, aslında dünyanın en sağlam parçalarıyla üretilmiş ve kullanıcıyı asla yarı yolda bırakmayacak bir düzene sahiptir. Reymond Weil saatleri pille çalışmaktadır, otomatik saat modelleri de bulunur. Analog göstergelere sahip olan erkek saat modelleri içerisinde Reymond Weil saatler özel bir yer tutar. Bu saatlerde analog göstergelerin yanı sıra takvim ve gün sayacı da yer almaktadır. Özel tasarımlı İsviçre saatleri olan Reymond Weil saat erkek modelleri, safir cam kullanılan nadir ürünlerdir.

Raymond Weil Erkek Saat Kayış Tipi Çeşitleri Nelerdir?

Kol saati erkek modelleri Reymond Weil marka için oldukça çeşitlidir. Bu çeşitlilik kayış tipi, kasa şekli ve boyutu, renk gibi özelliklere bağlı olarak artmaktadır. Reymond Weil saatleri iki farklı tipi barındırır. Raymond Weil 5580-ST-00508 Parsifal Erkek Kol Saati modelinde olduğu gibi çelik kayış veya Raymond Weil 5488-STC-00300 Toccata Erkek Kol Saati modelinde olduğu gibi deri kayış tipleri bulunmaktadır.

Raymond Weil Erkek Kol Saati Kadran Renkleri Nelerdir?

Reymond Weil erkek kol saatlerinin kadran renkleri lacivert, beyaz ve siyah olarak düzenlenmiştir.
Sırala
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.