Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre
Movado 3600084 Kadın Kol Saati
9.655,24 TL
11.032,88 TL
Sepette %5 indirim 9.172,48TL

En Kaliteli Movado Saat Modelleri

Movado, 1881 yılında La Chaux-de-Fonds, İsviçre'de kurulmuş bir markadır. Bugün ikonik kadranı ve modern estetiğiyle tanınan Movado, saat tasarımı ve zaman teknolojisi alanında 100'den fazla patent ve 200 uluslararası ödül kazanmıştır. Movado saatleri dünya çapındaki müzelerin kalıcı koleksiyonlarında yer almaktadır. Tasarımdaki bu uzun yolculuk, zengin sanat ve yenilik mirası, sanatla yakın, kalıcı bir ilişki Movado marka kimliğini tanımlamaktadır. Her zaman dinamik bir duruşa sahip olan Movado, olağanüstü işçilik ve tasarım farkıyla modern saatler yaratmaktadır. Movado 0606613 Erkek Kol Saati, Movado’nun en kaliteli saatlerinden birisidir. Altın kaplama şeritlerle süslenmiş çelik kayışı, ikonlaşmış kadran tasarımı ve altın halkalardan oluşan analog saat göstergeleriyle herkesin sahip olmak isteyeceği özellikleri barındırmaktadır. Kaliteli Movado saatlerinin tüm modelleri, şıklık ve paha konusunda yarışılmayacak stillerdedir.

Movado Saat Fiyatları ve Fırsatlar

En uygun Movado saatlerinin bulunabileceği adres olan hizlisaat.com’da, kullanıcılara çeşitli kampanya ve indirim fırsatları sunulmaktadır. Hızlı kargo seçeneği ile, herkesin hızlıca sahip olabileceği Movado saatler kullanıcılarını beklemektedir.

Movado Saat Modellerinin Öne Çıkan Özellikleri

Kadran tasarımında dünyanın bir numarası olan Movado markası, tüm saat modellerinin kadranlarını aynı stil fakat farklı modelleme üzerine kurmaktadır. Movado saatlerin öne çıkan özelliklerinden birisi olan kadran tasarımları, saatlerle ilgilenen herkesin uzaktan bakıldığında bir saatin Movado marka olduğunu anlamasını sağlayan kadranlardır. Yuvarlak bir stil üzerine kurulu kadran düzenlemesinde saat göstergeleri de yuvarlak tarzda kullanılmıştır. Movado 3680014 Kadın Kol Saati ve Movado 3600084 Kadın Kol Saati modellerinde göstergeler yer almazken, Movado 0606613 Erkek Kol Saati modelinde saat göstergeleri yerinde altın halkalar bulunmaktadır.

Movado Saatlerde Kayış Tipi Nasıldır?

Şık ve kaliteli Movado saatler, çelik kayış tipine sahiptir. Çelik kayışlar giyilebilir ve takılabilir olmak üzere farklı işlevlerle kullanıştır. Ayrıca bazı Movado kol saati modellerinde çelik kayış arasına yerleştirilmiş altın kaplama şeritler de yer almaktadır. Movado saatlerin göz alıcı parlaklığı, altın ve çeliğin muhteşem uyumundan gelmektedir.

Movado Saat Modelleri Su Geçiriyor Mu?

İsviçre yapımı Movado saatler suya dayanıklı üretilmektedir. 3 ATM ve 5 ATM olmak üzere farklılık gösteren su geçirmezlik ölçüleri mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.