Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

J.G Polo Club Erkek Saatleri

J.G Polo Club Erkek Saatleri Modelleri | J.G Polo Club Erkek Saatleri Fiyatları

 Polo Club Erkek Kol Saati

Yaşamımızı planlarken yardımcı olan en önemli araçlardan biri olan saat hayatın vazgeçilmez unsurları olarak kendini gösterir. Çünkü bizler yaşamak için zamanı belli periyotlarında belirli işler yaparız ve bu periyotları takip edebilmek için ise saati kullanırız. İşte bu bağlamda vazgeçilmesi mümkün olmayan saat kavramı, zamanın ölçülmesine imkan sağlayan en önemli araç olarak tanımlanır. Bu sebepten dolayı bizlerin zamanı en iyi şekilde değerlendirebilmemiz için zamanı ölçen aletleri yanımızda taşımamız gerekir. Bu sebepten dolayı saatler, yanımızda taşımamız için kol saati olarak tasarlanmış ve günümüzde her türlü tarza hitap eden modelleri ile herkesin kullanabileceği hale dönüşmüştür. Bu sayede zaman kavramını yaşamımızın her anında bizlerle beraber varlığını sürdürür ve zamanı daha verimli kullanmamıza yardımcı olur jg. polo club erkek kol saatleri ister tasarımı ile olsun ister kalitesi ve sağlamlığı ile olsun zamanı daha verimli yaşayabilmemiz ve ürün portföyünde yer alan çeşitliliği ile de modaya uyum sağlayabilmemiz için birçok saati bizlere sunar. İşte bu bağlamda hızlı saat modaya kalite ile uyum sağlayabilmemiz ve zamanı takip edebilmemiz amacı ile JG. Polo Club kol saatleri saatlerini bizlere sunarak tarzımıza uygun olan saati satın almamıza imkan tanıyarak kullanma deneyimi sağlar.

Polo Club Erkek Kol Saati Özellikleri

Saat denilince akla sağlamlık algısı ile kalite ve kullanım kolaylığı gelir. İşte bu algının karşılığını jg. polo club erkek saati karşılar. Çünkü bu JG. Polo adını verdiği tüm saatlerinde kaliteyi ön planda tutar. Böylece içesinden kullandığı bütün malzemeler sağlamlığı ile uzun yıllar kullanılır. Klasik olarak kullanmak isteyenlere metal ve deri kayış, spor olarak kullanmak isteyenlere silikon kayış seçeneği sunar. Ayrıca bununla beraber birçok kasa çapına ve kasa rengine sahip olan bu marka ile aralına ürün kolaylıkla bulunur. Böylece her zevke hitap eden bir ürün çeşitliği ile müşterilerinin beğenisini kazanır. Makine tipi genel olarak quarts/pilli olarak çalışır. Cam özelliği ise mineraldir. Ayrıca modeline göre su geçirmezlik özelliği ve seviyesi bulunur. Yine kasa çapı ve kadran rengi saatin modeline göre farklılık gösterir. Hızlı saat’te tarzınıza uygun olan her çeşit saati bulabilir ve beğendiniz saati kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 Polo Club Erkek Kol Saati Modelleri

Jg. polo club erkek kol saati, her zevke uyum sağlayacak modelleri bünyesinde bulundurur. Bütün kombinleriniz ile kullanabileceğiniz modelleri sayesinde her zevke uygun ürün portföyü bulunur. Böylece birçok çeşidi müşterilerinin beğenisine sunar. Çelik, silikon, deri gibi kordon türleri bulunur. Bu çeşitlilik içerisinde klasik ve spor ister klasik olsun ister spor olsun her türlü kombinler ile uyum sağlayabilecek modelleri bulunur. Ayrıca metal kordona sahip olan modellerde gümüş, gold, gold rose, bakır gibi renk seçeneği yer alır. Silikon ve deri olan modellerde ise, siyah, kahverengi, lacivert, mavi gibi renk seçenekleri bulunur. Bununla beraber kasa çapı ve kasa rengi ile de birçok ürün çeşidine sahiptir. Böylece tercih edilen renk ve kasa büyüklüğü ile ürün portföyünün geniş olduğunu ortaya koyar. Bu sayede her zevke uyun saat ve renk skakası ile müşterilerinin gönlünü kazanır. Bu ve buna benzer aradığımız tüm JG. Polo Club marka erkek kol saatlerini hızlı saatten ulaşabilirsiniz.

 Polo Club Erkek Kol Saati Fiyatları

Genel çerçevede 24 saate bölünmüş olan zamanı gösteren alete saat adı verilir. Saatler, kadranının içerisinde yer alan özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösterir. Bu özellikler genel olarak zamanı, saniye, dakika ve takvimi gibi farklı birimler halinde görmemize imkan tanır. Bunun dışında fiyatı etkileyen diğer unsurlardan biri ise, saatte yer alan metal aksam, kordon malzemesi gibi özelliklerdir. Ayrıca saatin kullanım özelliklerinden olan belli bir seviyeye kadar su geçirmeme özelliği de fiyatı etkileyen başlıca unsurlar arasında yer alır. Bunun dışında kordon rengi, kasa çapı, kasada kullanılan malzeme de yine fiyatı etkileyen başlıca unsurlar arasındadır. Bu bağlamda jg. polo club erkek kol saati fiyatları da bu durum ile doğru orantılı şekilde ilerler. Bütün bu özelliklere sahip olan jg. polo club saatlerini hızlı saat sitesinden inceleyebilir ve zevkinize uygun olan saati satın alabilirsiniz.

 

Jg Polo Club Saat Erkek İçin Modellerde Kasa Çapı Kaç Mm?

JG Polo Club erkek saati modellerinde kasa çapları 40 mm ile 48 mm arasında değişkenlik göstermektedir. JG. Polo Club JPC.1118.2350K.3 erkek saat modeli 40 mm, JG. Polo Club JPC.0519.1090FH.1 erkek kol saati 41 mm, JG. Polo Club JPC.0419.2462FM.3 ürünü 42 mm, JG. Polo Club JPC.0119.2594M.01 kol saati modeli 45 mm kasa çapına sahiptir. JG. Polo Club JPC.S02164K.03, JG. Polo Club JPC.0518.808FM.02 ve JG. Polo Club JPC.0418.2126H.02 erkek kol saati modellerinin kasa çağları 46 mm olarak dizayn edilmiştir. 48 mm kasa çapı bulunan model ise JG. Polo Club JPC.0319.2462FH.01 Erkek Kol Saatidir.

Jg Polo Club Erkek Saat Su Geçirir Mi?

JG Polo Club erkek saatleri, kaliteli parçalarla uzmanlar tarafından üretilmektedir. Kullanıcıların bir saatten bekledikleri en önemli özellik uzun ömürlü olmasıdır. JG Polo Club saatleri bu beklentileri karşılayabilmek adına tüm saat ürünlerini en kaliteli malzemelerden faydalanarak ve en yüksek teknoloji parçalarla üretim sağlamaktadır. Bir saatin ömrünü belirleyen birkaç faktör bulunmaktadır. Darbeye dayanıklılık, makine pil kalitesi ve su geçirmezlik. Darbelere dayanıklı saatler çelik kasa ve mineral camlar kullanılan JG Polo Club erkek kol saatleridir. En kaliteli pilleri tercih eden JG Polo Club, saatlerini suya dayanıklı olarak da üretmektedir. Dayanıklılık ölçüsü 3 ATM ve 5 ATM olarak değişen JG Polo Club erkek saat modelleri hizlisaat.com’da satışa sunulmuştur.
Kapat
Filtre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.