sadsad x
asdasd

Invicta Erkek Saatleri ve Invicta Erkek Kol Saatleri

İnsanlar için zamanın takip edilmesi ve ölçülmesi her dönem önemli olmuştur. Günümüzden yaklaşık 5500 yıl önce güneş ve su saatlerinin kullanılmaya başlanmasıyla zaman kavramı saat ile ifade edilebilir hale gelmiştir. Toplumların gelişmesine paralel olarak saat kullanımının yaygınlaşması, saatin günlük hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmesini sağlamıştır. Artan ticaret ve insanların toplu olarak yaptıkları faaliyetlerin daha sistematik hale gelmesi ise saatlerin güvenilirliklerini artıracak gelişmelerin yaşanmasına vesile olmuştur. Özellikle 16. yüzyılda mekanik sistemlerin saatlerde yaygınlaşması gelişmeleri hızlandırmış, 19. yüzyıldan itibaren ise saat kullanımı kişiselleşmeye başlamış ve birbiri ardına üreticiler pazardaki yerlerini almışlardır. Bu üreticilerin önde gelenlerinden biri de 1837 yılında kurulmuş olan İsviçreli Invicta Saat Şirketi'dir. İsviçrelilerin saatçiliği bir sanat olarak gördüklerini söylemek yanlış olmaz. Bu yüzdendir ki saat deyince İsviçre saati, İsviçre saati deyince de kalite ve güvenilirlik akla gelir. Invicta erkek kol saati markası, en uygun fiyata en kaliteli İsviçre saatlerini üretme hedefi ile kurulmuş ve bu hedefini zamanla motto haline getirmiştir.

                                                                                                                     

Yüksek Kaliteleri Ve Eşsiz Tasarımları ile Invicta Erkek Kol Saatleri

Bir saatin tasarımı, kalitesi, güvenilirliği ve teknik özellikleri saat meraklılarının tercihlerini doğrudan etkilemektedir. Ayrıca markanın sahip olduğu prestij ve insanlarda uyandırdığı his de önemli tercih sebeplerindendir. İsviçre saatçiliğinin güvenilirliğine ve kalitesine sahip olan Invicta erkek kol saatleri aynı zamanda hak edilmiş lüksün bir sembolü haline de gelmişlerdir. Tasarımdan itibaren, üretimin her aşamasında uzmanlığın titiz bir uygulama ile birleştiği saatler olağanüstü bir performans için üretilmektedirler. Ayrıca, teknolojik yeniliklerin yüksek mühendislik becerileri ile harmanlandığı ve özgün tasarımlarla birleştiği bu süreç sonunda ortaya çıkan saatler, kullanıcılarına ayrıcalıklı bir deneyim sözü de vermektedir. Invicta saatlerinde, mineral cam ve lüks saat kavramının önemli bir parçası olan yansıma önleyici ve çizilmelere karşı dayanıklı safir cam kullanılmaktadır. Analog ya da skeleton ekran tipinde; pilli, kurmalı ya da otomatik mekanizmaya sahip olarak tasarlanan saatlerin fonksiyonları, kasa ve kayış renkleri ile kasa şekilleri ve materyalleri her yeni seride meraklılarının beğenisini yeniden kazanmaktadır. Özellikle kasa tasarımında uzmanlaşan markanın hedefi, siz istediğiniz konuda sınırlarınızı zorlarken, bileğinizdeki ilham verici güç olmaktır.

 

Tarzınızı Yansıtacak Invicta Erkek Kol Saati Modelleri

Kol saati, erkekler için sadece zamanı gösteren basit bir aksesuardan çok daha fazlasını ifade etmekte, kullanıcısının karakterini ve tarzını ortaya koymanın yanı sıra bir statü göstergesi olarak kabul edilmektedir. Buna ek olarak kol saati, günlük şıklığın en önemli tamamlayıcı aksesuarıdır. Erkekler; spor, klasik, fonksiyonel ya da lüks saat seçimleri ile toplum içinde nasıl algılanmak istediklerini ortaya koyarlar. O yüzden bir saatin anlatabileceklerini küçümsememek gerekir. Invicta erkek kol saati modelleri, hayata karşı duruşunuz nasıl olursa olsun, siz tarz sahibi erkekleri memnun edecek bütün özelliklere sahiptir. Örneğin spor tutkunu biriyseniz kumaş kordonlu ve bileğinizi sıkmadan kavrayan modelleri tercih edebilirsiniz. Sizin için zaman 24 saatten fazlasını ifade ediyorsa, tercihiniz takvim özelliği olan saatler olabilir. Klasiklerden, deri ya da çelik kordonlu analog saatlerden hoşlanan biriyseniz ya da gerçek bir saat tutkunuysanız Invicta erkek kol saati modelleri arasında aradığınız saati bulmanız zor olmayacaktır. Yapmanız gereken tek şey hayatınızın tasarımını hemen aramaya başlamak.

 

Invicta Erkek Kol Saatleri İle Farkınızı Ortaya Koyabilirsiniz

Bir kol saatinin tasarımından mekanizmasının oluşturulmasına ve bütün parçaların bir araya getirilerek saatin ortaya çıkarılışına kadar ki süreç, büyük bir beceri ve dikkat gerektirmektedir. Bu yüzden her saatin üretim aşaması eşsizdir. Bu eşsiz olma durumu, saatin kullanımı sırasında da devam eder. Zira her saat, onu kullanan kişinin özelliklerini ve tarzını tamamlayarak karşı tarafa yansıtır. Kol saatleri aynı zamanda statü belirleyicisi olarak kabul görmüşlerdir. Ayrıcalıklı ve öncü olmak, güçlü bir karakterle tutkularının peşinden koşmak bir saat ile bir kaç saniye içerisinde anlatılabilir. Peki ya siz ne anlatmak istiyorsunuz? Başarılarınızın arkasındaki azminizi mi yoksa güçlü karakterinizi mi? Prensiplerinizden ödün vermeyişinizi mi yoksa sarsılmaz inancınızı mı? Peki tarzınızı, kişiliğinizi, sizi siz yapan özelliklerinizi etrafınıza yansıtacak olan o saati buldunuz mu? Bulamadıysanız hiç endişe etmeyin. İsviçre saatçiliğinin üstün kalitesinden ve ince işçilikli fark yaratan tasarımlarından vazgeçmeden, ulaşılabilir lüks Invicta erkek kol saatleri ile kendi tarzınızı tamamlayıp yansıtmak sizin elinizde.

 

Invicta Erkek Saat Fiyatları Ne Kadar?

Saatleriyle ünlü İsviçre’nin özel atölyelerinde üretilen Invicta saatler, görenleri büyüleyen bir yapıya sahiptir. Yüzyıllardır dünyanın en kaliteli saat makinelerini üreten İsviçre’den çıkan Invicta erkek saatlerinin fiyatları işçilik, kalite, kullanılan malzeme ve daha pek çok değişkene bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Özel tasarım Invicta erkek kol saatleri, diğer standart saatlere göre ortalamanın üzerinde görülebilir. Fakat zamanı bilmede kalite, uzun ömürlülük ve şık tasarım, olmazsa olmazdır. Özellikle erkek kullanıcıların kısıtlı renk tercihleri arasında, giyimleriyle uyumlu olabilecek tarzda saatlere sahip olmaları paha biçilemeyecek denli kıymetlidir. En uygun Invicta erkek saatlerinin fiyatlarını merak eden kullanıcıların, hizlisaat.com’da arama yaparak bu bilgiye ulaşmaları mümkündür.

Invicta Erkek Kol Saati Özellikleri Neler?

Invicta erkek kol saati modelleri silikon, çelik ve kumaş kayıştan oluşmaktadır. Lacivert, mavi ve siyah tonların hakim olduğu Invicta tasarımlı erkek saatlerinde yuvarlak kasa tercih edilmiştir. Analog tarzda çalışan Invicta erkek kol saatlerini kasa çapları 41 mm ile 42 mm arasında değişkenlik göstermektedir. Invicta 19411 Erkek Kol Saati, takometre, gün göstergesi, 24 saat göstergesi özellikleri bulunan bir üründür. Mavi kumaş kayışı, siyah çelik kasa ve lacivert kadran ile tamamlanmıştır. Invicta 23516 Erkek Kol Saati modeli gün sayacı, dakika sayacı, analog gösterge ve kronometre bulunan Invicta erkek saati modelidir. Siyah çelik kayışı, siyah çelik kasası ve siyah kadranıyla en şık Invicta modellerinden biridir.
Sırala
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.