sadsad x
asdasd

Saat Bakımı

01 Mart 2022

Saat camı parlatma nasıl yapılır? Parlatma işlemi neden önemlidir? Kirlenmeyen ve çizilmeyen saat camları hakkında detaylı bilgi blog postumuzun devamında.. 

01 Mart 2022

Saat camı değiştirme nasıl yapılır ve saat camı değiştirme garanti kapsamında mıdır gibi merak edilen soruların cevaplarını sizler için derlerdik. Detaylar blog postumuzun devamında. 

01 Mart 2022

Akıllı saat nasıl şarj edilir? Akıllı saatinizi şarj ederken işinize yarayacak tüyolara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

21 Şubat 2022

Hem aksesuar olarak hem de hayatımızı kolayşatıran bir araç olarak kullandığımız saatler kullanıma bağlı olarak hasar görebilir. Bu hasarlardan en yaygın olanlardan biri saatin ya da camının çizilmesidir. Saatimiz çizildiğinde bu çiziklerle ilgili ne yapılması gerektiğini öğrenmek için blog yazımızı inceleyebilirsiniz.

21 Şubat 2022

Saat alırken önemli noktalardan biri de kordonudur. Standart bir bilek ölçüsü olmadığı için alacağımız saatinin kordonunu kendi bileğimize göre ayarlamamız gerekir. Aldığımız saatin kordonu uzunsa kısaltmamız gerekebilir. Saat kordonu kısaltmasının nasıl yapıldığını öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

21 Şubat 2022

Günlük hayatta hem aksesuar hem de zamanı ölçmemizi sağlayan bir araç olarak kullandığımız saatler kullanıma bağlı olarak zamanla oksitlenirler. Oksitlenmenin sebebi sadece kullanım değil zaman zaman sıvıyla temas da olabilir. Bu durumda oksitlenmiş saatin temizliği hakkında bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

21 Şubat 2022

Akıllı saatler analog saatler kadar çok tercih edilmektedir. Akıllı saatler analog saatlerden farklı olarak şarj edilerek kullanılırlar. Akıllı saatlerin ömrüyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

01 Şubat 2022

Günlük hayatımızın bir parçası olan saatlerin zaman zaman bakımının yapılması ve temizlenmesi gerekmektedir. Saat bakımının ve temizliğinin nasıl yapıldığını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

12 Ocak 2022

Saatler kadar saat camları da tercihlerimizi etkilemektedir.Saat alırken doğru tercihler yapabilmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

10 Ocak 2022

Akıllı saat şarj süreleri hakkında daha fazla bilgi almak ve akıllı saatinizi şarj ederken size yardımcı olacak tüyolar için yazımızı inceleyebilirsiniz.

1 2
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.