Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

En İyi UpWatch Saat Özellikleri

Dokunmatik dijital ve akıllı saatler üreten ve ürettiği kaliteli ürünler sayesinde dünyada parmakla gösterilen önemli markalardan birisi haline gelen UpWatch, kol saatlerinde renkliliği sembolize eden bir markadır. Farklı tasarımları, göz alıcı şıklıkla süslenmiş aksesuarları ve çok sayıda özellik sunan saatleri sayesinde UpWatch kol saatleri, herkesi memnun etmeyi başarmıştır. UpWatch saatler dijital çalışma tipine sahip, quartz saatlerdir. Alışılmışın dışında kadran tasarımı ve kasa şekli nedeniyle özellikle genç kullanıcıların gözdesi olmuştur. UpWatch dijital ve akıllı saatlerin, android ve ios uyumlu çalışıyor olması Upwatch saat özellikleri arasında yer almaktadır. Bluetooth bağlantısı, bildirimleri okuyabilme, uyku saati düzenlemesi, alarm, ışık, kalp ritmi ölçer, adım ölçer gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Bunlara ek olarak UpWatch saatlerinin en önemli özelliği, genliğin dinamik ruhuna ithaf eden tasarımlar ortaya koymasıdır. Pembe, mor, mavi, gökkuşağı, gümüş, altın, siyah, beyaz, gri, turkuaz, rose gold, lacivert, füme ve kırmızı, UpWatch’ın renk yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Kasa tasarımlarında kare, yuvarlak, dikdörtgen, sekizgen, altıgen ve beşgen kasa tasarımları bulunmaktadır. Kordon malzemeleri ise çelik, hasır, silikon, kauçuk ve kumaş olabilmektedir. Çok zengin seçenekler sunan UpWatch saat modelleri içerisinde her tarza, her cinsiyete, her yaşa uygun bir kol saati bulmak mümkündür.

En Sevilen UpWatch Saat Modelleri

Upwatch UP1857 Kadın Kol Saati, bir elmas gibi parlayan Upwatch saat modelidir. Swarovski taşlarla süslenmiş siyah çelik kasası, siyah renkli hasır bir kordon tarafından çevrelenmektedir. En altta altıgen bir tasarım üzerine kurulu dokuz köşeli bir düzenleme bulunmaktadır. Bu düzenlemenin köşelerinde ise minik Swarovski taşlar yer almaktadır. Köşeli görüntüsü ve parlak taşları nedeniyle kadın kullanıcılar tarafından çok sevilen bir modeldir. Upwatch UP1844 Erkek Kol Saati, asil duruşu ve renklerinin uyumluluğu sebebiyle kullanıcılar arasında oldukça popüler bir modeldir. Gri hasır kordonu, gri renkli çelik kasaya bağlanmaktadır. Çelik kasa çerçevesi ise rose gold renklerindedir. Yuvarlak kasa şekline sahip Upwatch dijital saat, klasik ve alımlı bir şıklık sunmaktadır.

İndirimli Up Watch Saat Fiyatları

UpWatch saatleri son teknoloji harikası makinaların ürettiği profesyonel parçalar bir araya getirilerek üretilmektedir. Dijital ve akıllı saat hassasiyetinin üzerine titreyen UpWatch markası, saatlerinde mükemmelliği yakalamak için çaba harcamaktadır. UpWatch saat fiyatları, tüm bu değişkenlere bağlı olarak belirlenmektedir. En uygun UpWatch saat fiyatları hizlisaat.com adresinde listelenmektedir. Çeşitli kampanyalar düzenleyen hizlisaat.com’a giderek indirimli UpWatch saat fiyatlarına ulaşmak mümkündür.

UpWatch Saat Modellerinde Kayış Tipi Çelik Mi?

UpWatch saatleri her tarza hitap etmektedir. Bu nedenle kayış tipleri modellere göre değişkenlik gösterir. Çelik, hasır, silikon, kumaş ve kauçuk kayış UpWatch saat modellerinin kayış tipleridir.

UpWatch Saat Modelleri Dijital Mi?

UpWatch markası kadınlar, erkekler ve çocuklar için akıllı dijital saatler üretmektedir. UpWatch saat modellerinin tümü dijital olarak çalışmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.