sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

En Sevilen Tissot Bayan Saat Modelleri

Modanın kadın saatlerindeki izdüşümünü belirleyen öncü markalardan birisi olan Tissot, kadın koleksiyonlarıyla tüm dünyada beğeni toplamıştır. Altının saflığını, seramiğin sağlamlığını, safir ve kristalin ışıltısını saatlerine yansıtan Tissot saat, kadın modellerinde devrim niteliğindeki yenilikleriyle gözleri üzerine çevirmektedir. Kadınların mücevher ve takı takmayı sevdikleri herkes tarafından bilinmektedir. Kadınlar için en güzel hediyeler, aksesuarlar olagelmiştir. Tissot bayan saatleri, mücevherleri andıran görüntüleriyle kadın kol saatlerinin şık bir elmastan ayırt edilmesini zorlaştıracak denli parıltılı kadın saatleriyle özellikle kadın kullanıcıların gönüllerini fethetmeyi başarmıştır.

En Uygun Tissot Bayan Saat Fiyatları

Altın, seramik, çelik, safir ve kristal malzemeler kullanılan Tissot kadın kol saatleri, en uygun fiyatlarla hizlisaat.com’da satışa sunulmaktadır. Tissot bayan saat fiyatları, malzemelerin kullanım ölçüsü ve modellere göre farklılıklar göstermektedir. Bir mücevher değerinde olan Tissot kadın saatleri kullanıcıları, kollarında bir saatten çok daha fazlasını taşıdıklarına emin olabilirler.

En İyi Tissot Kadın Saat Özellikleri

Modanın evrimi ile Tissot'un 1853'ten beri kadınlar için ürettiği saatler arasında güçlü bir paralellik bulunmaktadır. 19. yüzyılda Tissot kolye saatleri genellikle zengin bir şekilde dekore edilmiştir. Tissot, 1900 yılında Paris'teki Evrensel Sergiyi ziyaret ederken zarif bir kolye saat satın alan Fransız aktris Sarah Bernhardt gibi ünlü kadınları müşterileri arasına katmayı başarmıştır. 20. yüzyılın başlarından itibaren Tissot, savaşlar arası yıllardan ve bu yeni saat türünün en parlak döneminden çok önce kol saatleri de yaratmıştır. 1940'larda ve 1950'lerde, her zevke, yaşa ve duruma uygun geniş model yelpazesiyle marka, özellikle 'bugünün kadını' için modern tasarımlara yer vermiştir. 1980'lerde Tissot, kuvars koleksiyonunu geliştirmiş ve yıllardır kullandığı altın kaplama kadın kol saatlerini üretmeye devam etmiştir. Dünyanın ilk taştan yapılma saatini kullanıcılara sunan Tissot, bugün modern kadının simgesi haline gelmeyi başarmıştır. Tissot kadın kol saati modellerinin en iyi özelliği, yüzyıllardır süregelen saatçilik uzmanlığı ile dünyanın en göz kamaştıran şıklıktaki tasarımlarının birleşmiş halleri olmalarıdır. İlk bakışta dahi sıra dışı tasarımları ve lüks malzeme kullanımı Tissot bayan saatlerinde göze çarpan unsurlar arasındadır. Dünya saat piyasasının kadın saatleri konusundaki öncülerinden biri olan Tissot saat, kadın modellerinde çağ açan yeniliklerle her yıl tüm dünyayı kendisine hayran bırakmayı sürdürmektedir. Modaya uygun özellikleriyle Tissot bayan kol saati modelleri, sportif, klasik, gösterişli çok sayıda ürünüyle geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Tissot Kadın Saat Modellerinde Cam Özellikleri Nasıldır?

Yüzyıllardır modern kadınların modasına uygun saatler üreten Tissot, beğenileri yalnız kadın saatlerinin şıklıklarıyla değil, aynı zamanda dayanıklılıklarıyla toplamaktadır. Tissot bayan saatleri, mineral camların kusursuz koruyuculuğuna teslim olmuş ürünlerdir. Bazı Tissot kadın saat modellerinde safir ve kristal camlar da kullanılmıştır.

Tissot Bayan Saat Modelleri Çelik Mi?

Çelik, Tissot kadın saatlerinin başlıca malzemelerinden birisi olsa da genellikle altın ve seramikle birlikte kullanılmaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.