sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

En Şık Swiss Military Kadın Saat Modelleri

Swiss Military, dayanıklılık ve şıklığın bir arada sunulabildiği nadir ürünler barındıran kadın kol saati koleksiyonuna ev sahipliği yapmaktadır. İsviçre yapımı Swiss Military bayan saatleri, çok işlevli ve pek çok özelliği barındırıyor olmasına karşın oldukça kibar bir görünüm sunan aksesuarlardır. Parlak çelik kordonları, açık renkli kadranları, rose gold, altın sarısı, beyaz, gümüş, mavi ve siyah gibi ana renklerden oluşan seçenekleri sayesinde sade ama şık aksesuarlar ortaya koyan Swiss Military saat kadın modelleri, herkesin ulaşabileceği uygun fiyatlarla satılmaktadır. Şık kasa çerçevesi tasarımları ve kordon, kadran kasa çerçevesi uyumu Swiss Military kadın kol saatlerinin asaletine asalet katan detaylardan birisidir. Gümüş rengi çelik ve rose gold renkli çelik kayışın bir arada kullanıldığı en şık Swiss Military Kadın kol saati modelleri, kullanıcıların severek kullandığı modellerdir.

Swiss Military Bayan Saat Fiyat İndirimleri

Kaliteli ve birinci sınıf işçilikle üretilen Swiss Military saatleri, hizlisaat.com internet adresinin kullanıcılarına özel yaptığı kampanyalar ve indirimlere dahil olan saat grubunda yer almaktadır. Hizlisaat.com en uygun Swiss Military kadın kol saatlerinin bulunabileceği tek adrestir. Kullanıcılar diledikleri Swiss Military bayan kol saati ürününü seçerek hızlıca sipariş verebilmektedirler.

Swiss Military Kadın Saatlerin Özellikleri Nelerdir?

Havacılık, dalgıç, miras gibi farklı koleksiyonlara sahip Swiss Military kadın saatleri, koleksiyonlara göre farklı özellikler barındıran modellere yer vermektedir. Swiss Military bayan saatlerinin en önemli özellikleri dayanıklı olmalarıdır. Çelik kasa malzemesinin silikonla kaplandığı ve maksimum koruma sağlayan Swiss Military kadın saatleri dalgıç koleksiyonu, kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Swiss Military bayan saat modellerinin çoğunluğunda kronometre, takvim, geri sayım aracı gibi özellikler bulunmaktadır.

Swiss Military Bayan Saat Modelleri Su Geçiriyor Mu?

İsviçre uzmanlığını kadın kol saatlerinde kullanan Swiss Military markası, çelik kasaları sayesinde suya dayanıklı aksesuarlar ortaya koymayı başarmış bir markadır. Modellere göre değişen suya dayanıklılık ölçüleri bulunan Swiss Military bayan kol saati modellerinde 3 ATM, 5 ATM, 10 ATM, 20 ATM ve 30 ATM’e kadar suya dayanıklılık bulunmaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.