sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Skechers Kadın Saatleri Modelleri

Skechers markası, outdoor sportif ürünler konusunda adres haline gelmiş dünyaca ünlü markalardan birisidir. Aynı zamanda şık aksesuarlarıyla, spor şık kadın saatleri üreten Skechers, kadınların zevkle taşıyacağı aksesuarları satışa sunarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Skechers şık kadın saat modelleri, deri, silikon veya kauçuk kordonlara sahiptir. Zengin renk seçenekleriyle, kadınlara her giyim arzına ve rengine uygun alternatif aksesuarlar sunan Skechers saat, kadın modellerinde sportif ürünleri şık hale getirmeyi başarmıştır. Birbirinden şık Skechers bayan kol saati modelleri, hem tüm kadınların güvenle kullanabileceği saatlerdir hem de her bütçeye uygun fiyatlarla satılmaktadır.

En Uygun Skechers Kadın Saat Fiyatları

Skechers kadın saat fiyatları, kullanılan malzemeden bayan saatinin taşıdığı özelliklere kadar farklı bileşenler çerçevesinde belirlenmektedir. Özel tasarımlı sportif bir şıklığa sahip olan Skechers bayan kol saatleri, en uygun fiyatlarıyla hizlisaat.com adresinde satışa sunulmaktadır. Kadın kullanıcılar veya kadınlara hediye almak isteyen kullanıcılar en sevilen Skechers kadın saati modellerini hizlisaat.com’dan seçerek sipariş verebilmektedirler.

Skechers Bayan Saat Özellikleri

Skechers markası, spor tarza hitap etmektedir. Skechers kadın saatleri de genellikle dijital göstergelere sahiptir. Fakat özel tasarım Skechers saatler analog çalışma tipinde olabilmektedir. Skechers SR6032 Kadın Kol Saati ve Skechers SR6032 Kadın Kol Saati modelleri, analog sisteme sahip Skechers kadın saatleridir. Bu modeller yuvarlak kasaları çelik malzemeden üretilen bayan saati modelleridir. Silikon kayışları ve mineral camları bulunmaktadır. 3 ATM suya dayanıklı olan Skechers kadın kol saatleri, Quartz makine tipine sahiptir.

Skechers Bayan Kol Saati Modellerinde Kayış Tipi Nasıldır?

Skechers spor kadın saatleri, silikon veya kauçuk kayış tipine sahip olabilmektedir. Skechers SR6032 Kadın Kol Saati ve daha pek çok model silikon kayış tipine sahip Skechers kadın saati modelleri arasında yer almaktadır.

Skechers Bayan Saat Modellerinde Cam Özellikleri Nasıldır?

Sportif tarza saatlerin en önemli özelliklerinden biri dayanıklı olmalarıdır. Bu nedenle başta Skechers markası olmak üzere sportif aksesuarlar üreten markalar saat malzemelerinde en dayanıklı malzeme seçeneklerini kullanmaktadır. Çelik kasa ve mineral cam, bir saati en dayanıklı hale getiren malzemelerdir. Skechers bayan saatlerinin kadranları mineral cam ile kaplanmıştır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.