Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

En Sık Tercih Edilen Seiko 5 Saat Modelleri

Yıllardır her tarza uygun kol saatleri üreten Seiko 5 markasının otomatik saatleri, renk, kayış tipi, kasa malzemesi, özellikler bakımından oldukça çeşitlidir. Geniş ürün yelpazesi içerisinde kullanıcıların favorileri haline gelen Seiko 5 saat modelleri bulunmaktadır. Seiko 5 SRPD77K Erkek Kol Saati modeli, koyu su yeşili kumaş kayışı ve çelik kasasıyla en çok tercih edilen Seiko 5 automatic saatler arasındadır. Aynı renkteki kadranı üzerine yerleştirilmiş beyaz renkli işaretçiler sayesinde hoş bir kontrast yakalanmıştır. Ayrıca kasa çerçevesi üzerinde kronometre sayıları yer almaktadır. Rengi ve farklı duruşu nedeniyle en sevilen Seiko 5 automatic saat modelleri arasında yer alan Seiko 5 SRPD69K Erkek Kol Saati, dikkat çekici kırmızı bir kadrana sahiptir. Gümüş renkli hasır kayışı, kırmızı renkli saat kasasını iki yönden birleştirmektedir. Kadran içerisindeki işaretçiler altın renklidir ve takvim özelliği saat 3 yönünde yer almaktadır. Sportif görünümü her parçasıyla inşa eden Seiko 5 SRPD55K2 Erkek Kol Saati modeli, kumaş ve derinin uyumuna kayış kısmında yer verilen Seiko 5 otomatik saat modelidir. Kahverengi ve yeşilin koyu tonlarıyla oluşturulan kumaş- deri kayış gümüş renkli çelik kasayı tutmaktadır. Siyah kadranı içerisinde ise takvim özelliği ve analog göstergeler yer almaktadır.

İndirimli Seiko 5 Saat Fiyatları

Seiko 5 saat fiyatları kullanılan kaliteli malzemeler ve çeşitli özelliklere göre belirlenmektedir. Hizlisaat.com adresi, tüm kullanıcılara erişilebilir Seiko 5 otomatik saat fiyatları sunmaktadır.

Seiko 5 Saat Modellerinde En İyi Özellikler

Otomatik saat üreten Seiko 5 markasının saat modellerinde en iyi özellik, herhangi bir kurulum gerekmeden vücut enerjisiyle çalışabilir saat mekanizmalarına sahip olmalarıdır. Otomatik saatleri inanılmaz bir şıklıkla birleştiren Seiko 5 saat modellerinde takvim, kronometre, takometre, gün sayacı gibi özellikler de yer almaktadır.

Seiko 5 Saat Modelleri Su Geçirir Mi?

Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeler kullanılarak üretilen Seiko 5 otomatik saatleri, suya dayanıklıdır. Modellere göre değişebilen su geçirmezlik ölçüleri 3 ATM, 5 ATM ve 10 ATM olarak belirlenmiştir.

Seiko 5 Saat Modellerinde Gün Göstergesi Var Mı?

Seiko 5 saatleri farklı özellikler barındırabilmektedir. Bu özelliklerden birisi de gün göstergesidir. Seiko 5 automatic saat modellerinde gün göstergesi bulunan kol saatleri de yer almaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.