Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre
Orient FUY01001W0 Erkek Kol Saati
5.798,16 TL
10.738,98 TL
Sepette %5 indirim 5.508,25TL

Tarzınıza Uygun Orient Saat Modelleri

Kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli, ulaşılabilir, kalıcı bir tarza sahip saatler sunma hedefiyle yola koyulan Orient markasının kalitesi zamana direnen işçilik, güvenilirlik, hassasiyet ve güzelliğe dayanmaktadır. 1950'den beri müşterileri için en iyi saatleri yaratmaya kendini adamış Orient markası, hangi model seçilirse seçilsin, mükemmel bir tarz ve titiz bir zaman işleyişi sağlayan ürünlere sahip olunmasını sağlamaktadır. Olağanüstü kalitedeki Japon üretiminin ev sahipliği yaptığı Orient saatleri, saat yapımındaki ustalık sayesinde her tarza uygun kol saatleri üretebilmektedir. Spor ve klasik tarzda Orient kol saatlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar için çok şık Orient saatleri bulunmaktadır. Orient FTT0Y004B0 Erkek Kol Saati, sportif bir görünüm sağlayan en iyi Orient saat modelidir. Yumuşak deri kordonu, bileği rahat ettirmek için tasarlanmıştır. Mineral camı toza ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Quartz makine tipine sahip olan bu Orient saat modeli, rose gold rengindeki kasasının içinde siyah bir kadrana sahiptir. Saat/ dakika/ saniye göstergesi ve gün sayacı da saat kadranı içerisinde yer almaktadır. Klasik ve şık kol saati tercih edenler için Orient FUY01001W0 Erkek Kol Saati en iyi seçeneklerden birisidir. Gümüş ve rose gold renklerinin iç içe modellendiği kordonu, geometrik düzenlemelerle hareketlendirilen kasa çerçevesi ve asil duruşuyla Orient FUY01001W0 Erkek Kol Saati sadelik ve şıklığın muhteşem birlikteliğini yansıtmaktadır. Beyaz kadranı içerisindeki işaretçileri de rose gold renginde tercih edilen bu Orient kol saati modeli, takvim, 24 saat göstergesi ve gün sayacı özelliklerine sahiptir.

Orient Saat Özellikleri

Orient kol saatleri, modellere göre farklılaşan özellikler barındırmaktadır. Orient FUY01001W0 Erkek Kol Saati modelinde takvim, gün sayacı ve 24 saat göstergesi yer alırken, Orient FTT0Y004B0 Erkek Kol Saati modelinde yalnızca 24 saat göstergesi bulunmaktadır. Orient saatleri, tasarımlarının muhteşemliği ve üstün Japon teknolojisini kullanmaları ile tanınmaktadır. Bu nedenle Orient saatlerin en önemli özelliği kalite ve şıklığın tek bir üründe birleştirilmiş olmasıdır.

İndirimli Orient Fiyatları

Orient saat fiyatları malzeme, model, mekanizma, makine tipi gibi kullanım özelliklerine göre belirlenmektedir. Uygun fiyatlı Orient saatler hizlisaat.com’dan temin edilebilmektedir. İndirimli Orient fiyatlarını kullanıcılara sunan hizlisaat.com adresi, hızlı sipariş vermek ve tüm modellere göz atabilmek için en iyi seçenektir.

Orient Saat Modelleri Analog Mu?

Kol saatlerinde analog ve dijital çalışma tipleri bulunmaktadır. Orient saat modelleri ise analog çalışma tipine sahiptir. Analog saatler, günün tüm saatlerinin 12 saatlik zaman dilimine ayrılarak işaretlendiği çalışma tipleridir. Saati okumak için akrep ve yelkovanın hareketlerini izlemek yeterlidir.

Orient Saat Modelleri Çelik Mi?

Çelik, Orient saatlerinde sıkça kullanılan bir malzemedir. Dayanıklılığı sebebiyle Orient kol saatlerinin kasalarında yer bulan çelik malzeme aynı zamanda kadran içerisinde ve kordonda da kendisine yer bulmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.