Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

Her Tarza Uygun Olivia Burton Saat Modelleri

İngiliz aksesuar markası Olivia Burton, tasarım sevgisi, tutku ve herkesin takmak isteyeceği saati bulmak için verdiği mücadeleyi zaferle sonuçlandırmıştır. Çarpıcı bir mücevher serisi içeren, imrenilen, koleksiyonluk stilleri, eski buluntulardan ilham alan tasarımları ve en son trendleri yakalamayı başaran Oliva Burton saat modelleri, her parçası mükemmel tasarlanmış aksesuarlardır. Kasa ve kadran içi düzenlemeleriyle alışılmışın dışında pek çok ürün sunan Olivia Burton saatleri, klasik, sportif, şık her tarza uyum sağlayabilecek niteliktedir. Olivia Burton OB16SS11 Kadın Kol Saati modeli, aştın rengi hasır örgü kayışı ve kare kasasıyla, herkesin farklılık ihtiyacına hitap eden bir kol saatidir. Beyaz kadranı üzerinde yer alan analog işaretçileriyle, kasa çerçevesi ve kordon arasında muhteşem bir uyum bulunmaktadır. Olivia Burton OB16AM97 Kadın Kol Saati modeli, daha sportif ve rahat bir saat satın almak isteyenler için en iyi Olivia Burton saat modellerinden birisidir. Siyah deri kordonu, rose gold rengindeki kasası ve siyah kadranın içerisinde yer alan kelebek motifiyle hem şık hem sportif bir görünüm sunmaktadır. 38 mm çapındaki saat kasası ile siyah deri kordon arasında zarif bir uyum bulunmaktadır.

İndirimli Olivia Burton Saat Fiyatları

Olivia Burton saatleri müthiş tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Özel tasarlanan her saat modeli, çeşitli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Hizlisaat.com adresi, saat kullanıcılarının tümüne Olivia Burton saat fiyatlarını görüntüleme olanağı sunar. Çeşitli indirim ve kampanyalar sayesinde herkesin Olivia Burton saatlere sahip olmasını kolaylaştırır.

Olivia Burton Saat Modellerinde Kayış Tipleri

Çelik, hasır ve deri, Olivia Burton kol saati modellerinin kayış tipleridir. Klasik modellerde deri kordon, şık modellerde ise hasır ve çelik kayışlar yer almaktadır.

Olivia Burton Saat Modellerinde Kasa Şekli Nasıldır?

Tasarımda özel dokunuşlardan kaçınmayan Olivia Burton, saat modellerinde ufak değişikliklerle büyük farklar yaratmıştır. Kare ve yuvarlak kasalar Olivia Burton saatlerin aksa şekilleridir.

Olivia Burton Saat Modellerinde Takvim Göstergesi Var Mı?

Olivia Burton saatler çeşitli özelliklere sahiptir. Genellikle analog çalışma tipine sahip kol saatlerinde bulunan takvim göstergesi Olivia Burton saatlerde de yer almaktadır. Olivia Burton OB16CG84 Kadın Kol Saati, takvime yer verilen modeller arasındadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.