Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre
2010970 Erkek Kol Saati
6.588,00 TL
7.320,00 TL

Lacoste Saat Modelleri

Uzun yıllardır spor şık giyim ve aksesuar ürünleri üreten Lacoste markası, kadın ve erkekler için ürettiği hem şık hem de sportif bir görünüme sahip kol saati modelleriyle kullanıcıların gönlünü fethetmeye devam etmiştir. Klasik saat malzemeleriyle spor tasarımları özgünlükle birleştiren Lacoste saat modelleri, özellikle yaşam tarzını sportif bir kurgu üzerine planlayan pek çok kullanıcının favorisi saatlerini içermektedir. Lacoste saatleri, geniş renk yelpazesi sayesinde her yaştan her tarzdan ve her cinsiyetten kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Deri, hasır, silikon, kumaş ve çelik kordonların çelik kasalarla birleştiği Lacoste saat modellerinde, mavi, beyaz, kırmızı, lacivert, kahverengi, siyah, gümüş, rose gold ve daha çok sayıda renk bulunmaktadır. Kadran tasarımlarında da diğer markalardan farklı düzenlemelere giden Lacoste, kadran içerisinde logosunu saat göstergeleri üzerine yerleştirmiş veya minik logolardan büyük bir logo oluşturarak kadran içinde özgün bir dizayna imza atmıştır. Mavi- lacivert- yeşil, gri- kahverengi- beyaz gibi kombinlerle renk uyumunu sağlamanın yanı sıra kullanıcılara her renkte giyim ürünleri aksesuarlarla Lacoste saat modellerini kullanma olanağı sunmuştur.

İndirimli Lacoste Saat Fiyatları

Lacoste saat fiyatlarının en uygun olduğu adres hizlisaat.com sitesidir. Çeşitli kampanyalar dahilinde indirimli Lacoste saat fiyatlarını kullanıcılarla buluşturan hizlisaat.com’da Lacoste saat modellerinin tüm çeşitliliğine yer verilmiştir.

Lacoste Saat Modellerinde Kasa Tipleri

Spor şık Lacoste kol saatlerinin kasaları çelik malzemeden üretilmiştir. Dikkat çekici renkleri ve olağan dışı tasarımıyla göz dolduran Lacoste LAC2020071 Kadın Kol Saati modeli ise plastik kasalı Lacoste saatidir.

Lacoste Saat Modelleri Su Geçiriyor Mu?

Lacoste, sportif ürünlerde kalitenin adresi haline gelmiş markalardan birisidir. Lacoste saat modellerinin tümü suya dayanıklı üretilmektedir. Çelik ve plastik kasaları sayesinde suyla temas halinde saat mekanizmasının zarar görmesini engelleyen bir yapıya sahip olan Lacosta saatler, darbeye, çarpmaya ve çizilmeye karşı da direnç gösterebilmektedir. Esnek yapıları sayesinde uzun yıllar kullanılabilir aksesuarlar olan Lacoste saatlerin su geçirmezlik ölçüleri 3 ATM olarak belirlenmiştir.

Lacoste Saatlerde Cam Özellikleri Neler?

Toza, darbeye ve çizilmeye karşı yüksek dayanıklılığa sahip mineral camlar, Lacoste markasının kol saatleri için tercih ettiği camlardır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.