Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

Her Tarza Hitap Eden Klasse14 Saat Modelleri

Klasik, sade, havalı saatlerde ustalık imzasını atmış olan Klasse14 markası, hasır kayışlı modelleriyle herkes için, her tarza uygun saatleri kullanıcılarına sunmaktadır. Saat kadranı içerisindeki zengin ve yaratıcı düzenlemesiyle göz alıcı bir şıklık sunan Klasse14 kol saatleri, her giyim ürünüyle muhteşem bir uyum içerisinde takılabilecek siyah rengini kullanmaktadır. Siyahın asil duruşunu erkek ve kadın kol saatlerinde başarıyla kullanan Klasse14 markasının tüm saat modelleri hem spor hem klasik tarzı sevenler için en iyi seçenekler arasındadır.

En Uygun Klasse14 Saat Fiyatları

Tasarım harikası modellerine rağmen oldukça uygun fiyatlarla satılan Klasse14 saatleri, hizlisaat.com’da kullanıcılara özel indirim ve kampanyalarla satışa sunulmuştur. Klasse14 saat fiyatları, her bütçenin sahip olabileceği makul miktarlarda belirlenmiştir.

Klasse14 Saat Modellerinin En İyi Özellikleri

Klasse14 saatlerinin en iyi özellikleri kadran düzenlemeleridir. Farklı yöndeki çizgilerle derinlik algısı yaratılan saat kadranı, büyüleyici bir asalet sunmaktadır. Bu zarif duruşu destekleyen siyah renkli hasır veya deri kayışlar, Klasse14 saatlerinin kullanıcıların en sevdiği saatler olmasında oldukça etkilidir.

Klasse14 Saat Modelleri Çelik Mi?

Dayanıklı kol saatlerinin vazgeçilmezi çelik malzeme, Klasse14 markası için de oldukça sık kullanılan bir malzemedir. Çeliğin toza, düşmeye, çarpmaya ve çizilmeye dayanıklı yapısına tüm kol saati modellerinde yer veren Klasse14 markasının saat modelleri, çelik kasalıdır. Çelik malzemenin Klasse14 saatlerinde kullanıldığında bir diğer alan ise kordondur. Hasır saat kordonları ince çelik malzemenin belirli bir düzende örülmesiyle ortaya çıkmaktadır.

Klasse14 Saat Modelleri Kaç ATM?

Çelik kasalı Klasse14 saatleri, darbeye dayanıklı olduğu kadar suya da dayanıklı üretilmişlerdir. Modellere göre farklılık gösteren suya dayanıklılık ölçülerine sahip olan Klasse14 kol saatleri, kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede hedeflemektedir. Klasse14 saat modellerinin su direnci 3 ATM’dir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.