Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

Esprit Erkek Saat Modelleri

Temel pozitiflik vizyonundan güç alan Esprit, 1968'de Susie ve Doug Tompkins çifti tarafından Kaliforniya'da kurulmuş bir markadır. 60'ların devrimci ruhundan ilham alan marka net bir felsefe geliştirmiştir. Sürdürülebilirlik, eşitlik ve seçim özgürlüğü gibi temel değerlerine sadık kalarak, kişiye özel, yüksek kaliteli aksesuarlar ve özenle seçilmiş modaya uygun giyilebilir ürünler aracılığıyla her gün neşe sunmayı hedefleyen Esprit markası, bugün dünya çapında 40 ülkede varlık göstermektedir. Modanın kalbindeki çizgileri belirleyen markalardan birisi olan Esprit, erkek saat modellerinde bu yenilikçi ruh ve yaratıcı nitelikleri göz önünde bulundurarak tasarımlarını kullanıcılara sunmaktadır. En sevilen Esprit erkek saat modelleri, çelik kordonlu ve siyah kadranlı Esprit erkek saatleridir. Sıra dışı kadran tasarımlarıyla erkek kol saati modellerinde öne çıkan Esprit markası, kalitesi ve uzun ömürlü olması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir.

En Uygun Esprit Erkek Saat Fiyatları

Özgün tasarımları, kaliteli işçilikleri ve uzun ömürlü malzemeleri bulunmasına karşın Esprit erkek saat modelleri oldukça uygun fiyatlıdır. Kaliteyi herkes için ulaşılabilir kılan Esprit marka erkek kol saatleri, hizlisaat.com’da en uygun fiyatlar ve indirimlerle satışa sunulmaktadır.

Esprit Erkek Saatleri Su Geçirir Mi?

Dayanıklı Esprit erkek kol saati modelleri, suya dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Çelik, hasır veya silikon kayışlı olmalarına karşın çelik kasaya sahip olan Esprit saat erkek modelleri, terleme esnasında, yağmurla temas esnasında ve küçük ıslanma durumlarında herhangi bir zarar görmeyecek şekilde üretilmişlerdir. 3 ATM, 5 ATM ve 10ATM olarak değişen suya dayanıklılık ölçüleri bulunan Esprit erkek saatleri, uzun yıllar güvenle kullanılabilecek aksesuarlardır.

Esprit Saat Erkek Modelleri Özellikleri Neler?

Analog çalışma tipine sahip Esprit saat erkek modellerinde 24 saat göstergelerine ek olarak takvim, kronometre ve gün sayacı özellikleri de yer almaktadır. Yalnızca saat, dakika ve saniye işaretlerinin yanında gün sayacı bulunan Esprit ES1G212M0095 Erkek Kol Saati modeli dışındaki tüm Esprit erkek kol saatleri bu özellikleri taşımaktadır. Silikon, hasır ve çelik kayışlara sahip Esprit erkek kol saatlerinin kasaları çelik malzemeden üretilmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.