sadsad x
asdasd

Bombeli Saat Camı Nedir?

Bombeli Saat Camı Nedir?

Saat sektörünün tahmin edilemeyecek şekilde büyümesi ve gelişmesi beraberinde birçok yeniliği de getirmiştir. Saatler farklı çalışma tiplerine ve özelliklerine sahip olmasının yanı sıra cam tipleri de değişmiştir. Global saat markaları piyasadaki seçenekleri arttırmak için farklı cam şekillerini de piyasa sürmüştür. Bu saat camlarından birisi de Bombeli olarak isimlendiren şekildir.

Bombeli saat camı temel olarak inceden kalına doğru oval şekilde genişleyen bir camdır. Günümüzde daha çok kol saatlerinde kullanılmaktadır. Bazı markaların piyasaya sürdüğü duvar saatlerinde de bu tarz tasarımları görebilmenin mümkün olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bombeli Saat Özellikleri Nelerdir?

Saat camlarının oldukça farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlerinden birisi de bombeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bombeli saat tasarımında ön plana çıkan detay inceden kalına veya kalından inceye doğru oval olmasıdır. Kalından inceye veya inceden kalına gitmesi saatin belirli bölgelerine oluşabilecek darbelere karşı da koruduğunu söylemekte fayda var.

Bombeli saat camlarının önemli özelliklerinden birisi de gün ışığına karşı daha rahat bir alan yaratmasıdır. Gün ışığının en yoğun olduğu durumlarda bu saatler rahatlıkla kullanıcıyla iletişim kurabilmektedir.

Darbeye karşı ekstra bir güven sağlayan bu saat cam tipin genellikle klasik saat modellerinde kullanılmaktadır. Dijital ve akıllı saat modellerinde oldukça nadir bulunduğunu söylemekte fayda var.

Ancak görsel tasarım noktasında bu saat modellerinin zayıf olduğunu söylemekte fayda var. Birçok kişi tarafından ‘kaba’ olarak yorumlanan cam tipi, birçok kişi tarafından ‘sade ve şık’ olarak da yorumlanmaktadır. Kişiden kişiye oldukça değişkendir.

Bombeli Saat Modelleri

Skagen SKW6448 Erkek Kol SaatiBombeli saat modelleri birçok marka tarafından piyasaya sürülmektedir. Calvin Clein, Casio ve Armada gibi markalar bu saat modelleriyle kullanıcılarına hitap etmektedir. Her markanın reyonlarına dizdiği bombeli saat modelleri, geniş özellikleri ve avantajlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sizlerde onlarca farklı bombeli saat modellerine erişmek ve dilediğiniz görsel kalitedeki saate sahip olabilirsiniz. Hizlisaat.com ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerde hızla kargo seçeneklerinden de anında faydalanabilirsiniz.

 

Skagen SKW6448 Erkek Kol Saati Ürünümüzü Satın Almak İçin Tıklayın. 

 

 

Bombeli Saat Fiyatları Ne Kadar?

Emporio Armani AR11011 Erkek Kol SaatiBombeli saat fiyatları her markadan markaya ve modele göre oldukça değişkendir. Günümüzde onlarca farklı marka bu saat tipini piyasa sürmektedir. Özelliklerin ve donanımların oldukça değişken olması belirli bir etiket fiyatını oluşturmamaktadır. Bundan kanyaklı olarak net bir fiyatın söylenmesi söz konusu değildir.

Kaliteli, uzun ömürlü, su geçirmeyen ve görsel estetiği yüksek olan bombeli saat modellerine sahip olmak için hizlisaat.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Her bütçeye uygun olan saat modellerine anında sahip olabilir, dilediğiniz gibi bir saat deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

 

Emporio Armani AR11011 Erkek Kol Saati Ürünümüzü Satın Almak İçin Tıklayın.

World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.