Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Spor Şık DKNY Bayan Saat Modelleri

Spor saat seven kadınların vazgeçemediği saat modeli olan DKNY, onlarca farklı modelleriyle hizlisat.com adresinde. Kendine has tasarıma sahip olan DKNY kadın saat modelleri, geniş özellikleri ve fiyatlarıyla fark yaratıyor. Sizlerde en uygun fiyatlı ve en kaliteli DKNY modellerine ulaşmak için hizlisaat.com’u ziyaret edebilirsiniz. DKNY kadın kol saatleri geniş bir ölçüde değerlendirilmektedir. Onlarca farklı modele ev sahipliği yapan marka klasik, modern, spor ve kreatif tarzlarda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Spor tarzı model üretimlerinde ise adım sayar ve nabız ölçer gibi özelliklerin bulunması da oldukça avantaj sağlamaktadır. Üstelik bunların hepsi en uygun fiyatlarla hizlisaat.com adresinde sizlerle buluşuyor.

Dkny Kadın Saat Fiyatları

DKNY bayan saat modellerinin fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Fiyat farklılığın temel sebepleri arasında özellikler bulunmaktadır. Her saat modelinde sabit ve standart bir özelliğin olmamasından kaynaklı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ayrıca saatlerin kasa tipleri hangi maden ile üretildiği gibi detaylar da son derece önemlidir. DKNY kadın saat model fiyatlarına en uygun şekilde ulaşmak için hizlisaat.com’u tercih edebilirsiniz. Tamamen orijinal, kaliteli ve hızlı kargo imkanıyla çok kısa bir sürede dilediğiniz saate sahip olabilirsiniz. DKNY bayan kol saat modelleriyle ilgili daha fazla detayları incelemek için hizlisaat.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

DKNY Bayan Kol Saati Cam Özellikleri

DKNY kadın saat cam özellikleri, modellere göre farklılık göstermektedir. Günümüzde her ne kadar ağırlıklı olarak mineral cam kullanılıyor olsa da DKNY kristal cam gibi nadir bulunan cam özelliklerine sahip serileri de piyasa sürmüştür. Mineral cam özelliğine sahip olan kadın kol saatleri geniş ölçüde avantaj sağlamalarından kaynaklı olarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak mineral cam kolay kolay kirlenmeme ve hızlı temizlenme gibi önemli avantajları bünyesinde barındırmaktadır. ayrıca gün ışığının en yoğun olduğu saatler de dahi herhangi bir yansımanın önüne rahatlıkla geçmektedir.

DKNY Bayan Saat Modellerinde Makine Tipi Nasıldır?

DKNY kadın saat modellerinin makine tipleri genellikle Quartz olduğu görülmektedir. Nadir de olsa dijital saat üretimine imza atan marka, Quartz çalışma tipiyle oldukça başarılı sonuçlar almıştır. Keza Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede Quartz makine tipi kadın kol saatleri sıklıkla kullanılmaktadır. Quartz makine tipleri tamamen pille çalışmaktadır. Bazı saat modellerindeki gibi sadece bilekteyken saat çalışmamaktadır. Dilediğiniz saati bileğinizden çıkartabilirsiniz. Herhangi bir saat durma gibi durum yaşamayacaksınızdır.

DKNY Kadın Saat Modellerinde Kayış Tipi Nasıldır?

DKNY kadın saat modellerinde kayış tipleri bölünmektedir. Modellerde farklı kayış tipleri kullanılmıştır. En popüler kayış tipleri metal, çelik ve plastik olarak üçe ayrılmaktadır. Çelik kayış tipleri sayesinde temin ettiğiniz saat uzun süreli bir kullanıma olanak sağlamaktadır. Plastik ve metal kayış tipleri ise hafif olmalarıyla konfor düzeyinizi bir üst çıtaya çıkartmaktadır.
Kapat
Filtre
DKNY NY4984 Kadın Kol Saati
3.999,00 TL
3.999,00 TL
Sepette %10 indirim 3.599,10TL
Dkny NY2777 Kadın Kol Saati
3.499,00 TL
3.499,00 TL
Sepette %10 indirim 3.149,10TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.