sadsad x
asdasd
Sırala
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Spor Şık Timex Bayan Saat Modelleri

Spor saat modelleri dendiğinde akla genellikle kaba görünümlü ve çok işlevli saatler gelmektedir. Timex, bu geleneği bozarak spor tarzdaki saatlere şık eklemelerle kibar ve zarif bir görünüm kazandırmayı başarmış bir markadır. Çeşitli kayış tipleri ve çok zengin renk paletleri sayesinde kullanıcıya dilediği giyim ürünleriyle uyum sağlayacak kol saatleri sunan Timex markasının kalite ve dayanıklılığı tüm dünyada bilinmektedir. Klasik kasa ve kadrana sahip klasik kadın saati modellerine eklenen silikon kayışlar sayesinde sportif bir görünüm kazandırılan modeller de Timex bayan saatleri içerisindeki spor şık modeller arasındadır.

Timex Kadın Saat Fiyat İndirimleri

Dayanıklı, şık, klasik, akıllı ve daha pek çok tasarım özelliğiyle bilinen saatleri üreten Timex saat, kadın modellerinde fiyatları kullanılan malzeme ve modele göre belirlemektedir. Timex bayan saatleri, en uygun fiyatlarla hizlisaat.com adresinde kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcıları için çeşitli kampanya ve indirimler düzenleyen hizlisaat.com, Timex kadın saat fiyat indirimlerini de sağlamaktadır.

Timex Bayan Saat Modellerinde En İyi Özellikler

Timex bayan saatlerinin en önemli özelliği kadran içi olağan üstü tasarımlarıdır. Pop art sanatından geometrik motiflere dek pek çok sıra dışı süslemeye yer verilen Timex kadın kol saati modelleri, şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Çelik, silikon, kauçuk, deri kayışları sayesinde her giyim ürününe uyum sağlayabilecek tarzlara sahip olan Timex bayan kol saatlerinin en iyi özelliklerinden biri de analog veya dijital çalışma tipi seçenekleri sunmasıdır.

Timex Kadın Saat Modelleri Çelik Mi?

Dayanıklı çelik malzeme, Timex bayan saatlerinin kasa malzemesi olarak kullanılmıştır.

Timex Bayan Saatler Kaç ATM?

Şık spor Timex bayan saat modellerinin tümü suya dayanıklıdır. 3 ve 5 ATM olarak değişen dayanıklılık ölçüleri bulunmaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.